سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه ایجاد دو آبشیرین‌کن در بوشهر
۱ مرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۲۳:۲۲

برگزاری مناقصه ایجاد دو آبشیرین‌کن در بوشهر

استاندار بوشهر گفت: برطرف کردن مشکلات آب و برق اولویت اول استان بوشهر است و در این راستا اقدامات خوبی صورت گرفته و پیگیری‌های مستمری را در این راستا داریم.

عبدالکریم گراوند در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی را در راستای رفع مشکلات حوزه آب و برق استان بوشهر داشته‌ایم.

وی از تلاش برای کاهش میزان خاموشی‌های برق در سطح استان خبر داد و با اشاره به پیگیری‌های تامین آب مورد نیاز افزود: مناقصه ایجاد دو آبشیرین‌کن به زودی برگزار می‌شود و قدم‌های مهمی در این حوزه برمی‌داریم.

گراوند با عذرخواهی از مردم استان بابت خاموشی و مشکلات آب و برق گفت: در حوزه هزینه اعتبارات، نظارت بر تخصیص اعتبارات با جدیت دنبال میشود و این موضوع به صورت ماهانه پیگیری می‌کنم.

وی افزود: گزارش میزان جذب اعتبارات ملی دستگاه های اجرایی و میزان جذب اسناد اعتباری استان توسط سازمان برنامه و بودجه استان تهیه شود. اعتبارات استان. باید صرف توسعه استان شود و از هزینه های غیرضروری در دستگاه های اجرایی جلوگیری شود.

گراوند گفت: مذاکره ای با وزارت نیرو داشتیم و قرار است یک شرکت بخش خصوصی برای اجرای سیستم اسکن سه بعدی از شبکه های آب استان وارد استان شود و شهر دالکی را برای پایلوت طرح انتخاب کردیم و در صورت موفق بودن سیستم در کل شبکه های آب استان این سیستم را اجرا می‌کنیم تا وضعیت هدر رفت آب در استان مشخص شود.

وی بیان کرد: در شرایط کنونی که جنگ اقتصادی نامگذاری شده و دشمنان در تلاش برای ضربه زدن به نظام از راه اقتصاد هستند، بیش از هر زمانی به اتحاد و انسجام نیاز داریم و همه ارکان نظام پست سر رهبری باید باشند.

وی گفت: بزرگترین بار به دوش دولت است و در جنگ نابرابر اقتصادی باید اتحاد برادری خود را حفظ کنیم چرا که حفظ نظام جمهوری اسلام اوجب واجبات است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...
مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...

مطالب مرتبط با برچسب

علی عرب سرپرست گفت: آب شرب جزیره توسط آب شیرین‌کن‌ها و برق جزیره در نیروگاه‌های سوخت فسیلی تولید و توزیع می‌شود و به شبکه های سرزمین اصلی متصل نمیباشد. به همین دلیل  تامین انرژی  پایدار از وظایف مهم حوزه معاونت‌ عمرانی...
 عبدالحمید حمزه پور گفت،۱۸ هزار و ۱۰۰ مترمکعب یاد شده شامل افزایش ظرفیت ۲ آب شیرین بوشهر به میزان ۱۲ هزار و ۵۰۰، کنگان به میزان ۲ هزار و ۵۰۰ مترمکعب، آب شیرین ‎کن سعدآباد ۲ هزار و ۵۰۰ و...