پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه برای توسعه پایانه فرودگاه جهرم
۷ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۰۳

برگزاری مناقصه برای توسعه پایانه فرودگاه جهرم

مدیر کل فرودگاه های استان فارس – رضا بدیعی فرد گفت: برای توسعه پایانه فرودگاه جهرم، شرکت فرودگاه های کشور ۷۰ میلیارد ریال در نظر گرفته که مناقصه برای انتخاب پیمانکار انجام شده و در مرحله ارزیابی فنی است و به زودی این طرح وارد عملیات اجرایی خواهد شد.

وی گفت: برای راه اندازی فرودگاه جهرم در گام اول اقداماتی از جمله ایجاد سطوح پروازی (باند پرواز)، استقرار ایمنی زمینی، سامانه کمک ناوبری، هواشناسی و استقرار سپاه حفاظت انجام شد.
مدیر کل فرودگاه های فارس، در مورد مستند سازی اراضی فرودگاه جهرم هم گفت: با اقدامات و پیگیری هایی که انجام شد موفق شدیم که بخشی از اسناد این اراضی را بگیریم اما هنوز با مشکل معارض در سطح ۵۶ هکتار از این زمین ها مواجه هستیم.
بدیعی فرد بیان کرد: انتظار داریم که معارضان این زمین ها را به شرکت فرودگاه ها هبه و با این کار خود به توسعه هرچه سریعتر فرودگاه و پیشرفت شهرستان خود کمک کنند.
فرودگاه جهرم که در سال ۱۳۴۸ تاسیس شده، از قدیمی ترین فرودگاه های کشور محسوب می شود و در فاصله حدود ۱۰ کیلومتری شمال شهر جهرم واقع شده است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...
دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها