دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه بهسازی راه دسترسی به آرامستان رضوان
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۰۲

برگزاری مناقصه بهسازی راه دسترسی به آرامستان رضوان

مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد اظهار کرد:  تعرفه‌های خدمات عمومی ما در بهشت رضا(ع) در سال آینده حدود ۱۰ درصد تغییر خواهد کرد. در سال جاری هزینه خدمات ۸۰۸ هزار تومان بوده که در سال ۹۷ به ۸۸۸ هزار تومان می‌رسد. هم‌چنین هزینه خدمات عمومی در آرامستان رضوان ۴۰ درصد تخفیف دارد.

حسین مهدوی دامغانی با بیان این‌که «۱۰ آرامستان متروکه در مشهد داریم»، گفت: این آرامستان‌هاحصارکشی شده‌اند و حفاظت فیزیکی آنها را به دلیل جلوگیری از دفن انجام می‌دهیم. به محض سپری شدن مدت زمان شرعی، تبدیل این آرامستان‌ها انجام خواهد گرفت. در سال گذشته دو مورد قبرستان متروکه در باهنر تبدیل به پارک شد.

وی عنوان کرد: سازمان فردوس‌ها متکفل یک امر شرعی است، بنابراین شأن کار افرادی که در سازمان فردوس‌ها و مخصوصا بخش آرامستان‌ها انجام وظیفه می‌کنند، بالاست اما در بعد اجتماعی کمتر به این موضوع پرداخته می‌شود. آنها از قشرهای مظلومی هستند که کاری سخت را انجام می‌دهند. در این راستا  پیگیر هستیم که بتوانیم طرحی را در راستای سختی کار آنها تصویب کنیم.

مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد در خصوص راه دسترسی به آرامستان رضوان عنوان کرد: آرامستان رضوان در غرب مشهد در مهرماه سال ۹۵ با ۱۸۸  هکتار مساحت افتتاح شده است. مدیریت گذشته می‌گفتند که ما تا ۲۰ سال آینده را پیش‌بینی کردیم اما راه دسترسی به آرامستان رضوان از ضعف‌هاست که ما در دوره جدید کارهای آن را تکمیل کردیم. مناقصات هم ظرف چند روز آینده انجام می‌شود. هم‌چنین تخفیفاتی در خدمات و هزینه آرامستان رضوان‌ لحاظ شده است.

وی با بیان این‌که «هوشمندسازی از دیگر برنامه‌های ماست»، گفت: مقدماتی فراهم شده که در سالن انتظارها ال سی دی قرار دهیم که وضعیت اموات مشخص شود و افراد سریع‌تر بتوانند کارهایشان را انجام دهند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب