پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه بین المللی ۱۶۷ پست فوق توزیع
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۱۱

برگزاری مناقصه بین المللی ۱۶۷ پست فوق توزیع

مدیر عامل برق منطقه‌ای تهران-غلامرضا خوش‌خلق گفت: برای ساخت ۳۱۲ طرح پست فوق توزیع در سراسر کشور، امسال ۱۶۷ پست به مناقصه بین المللی گذاشته می شود.

به نقل از صدا و سیما، غلامرضا خوش‌خلق با بیان اینکه شرکت برق منطقه ای تهران به نمایندگی از ۱۶ شرکت برق منطقه ای کشور مسئول اجرای ۳۱۲ طرح پست فوق توزیع است که تاکنون ۱۳۵ طرح تعیین تکلیف شده است، گفت: براساس ضوابط ، در مناقصات بین المللی باید ۸۰ درصد از تجهیزات پروژه ساخت داخل باشد که بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته هر شرکتی که تجهیزات آن عمق ساخت داخلی بیشتری داشته باشد، امتیاز بیشتری میگیرد.

وی ادامه داد: در مرحله اول یک شرکت چینی به همراه یک شرکت همکار ایرانی۶۷ پست را در مناقصه برنده شد و اجرای این طرح ها را به عهده گرفت در مرحله دوم نیزیک شرکت چینی دیگر به همراه یک شرکت همکار داخلی ۶۸ پست دیگر را در مناقصه برنده شد که مجوز شورای اقتصاد و سایر مجوزها را دریافت کرده و بانک عامل نیز، از طریق بانک مرکزی معرفی شده و منتظر گشایش ال.سی هستیم تا عملیات اجرایی آن شروع شود.

خوش خلق  با تاکید بر اینکه تلاش کردیم امسال خاموشی نداشته باشیم، افزود: با توجه به کاهش بارش و کاهش ۵ هزار مگاواتی تولید برق نیروگاه های برق آبی در برق منطقه ای تهران، کمبودهایی در تابستان داشتیم که از مشترکان استان تهران، البرز و قم عذرخواهی و از همراهی آنها نیز تشکر می کنیم. فقط در یک روز از تابستان، میزان کسری تولید در محدوده برق منطقه ای تهران به هزار و ۵۰۰ مگاوات رسید که بین ۴ منطقه این کسری توزیع شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از خبرگزاری تاس، «گنل سانوسیان» وزیر توسعه منطقه‌ای و زیرساخت‌های ارمنستان در حاشیه هشتمین مجمع بین منطقه‌ای ارمنستان و روسیه گفت که ارمنستان انتظار دارد شرکت‌های روسی در مناقصه احداث بزرگراه راهبردی شمال به جنوب منتهی به ایران...
به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها