دوشنبه, ۰۶ تیر ۱۴۰۱
»   اقتصادی, امور زیربنایی, مسکن و عمران  »   برگزاری مناقصه تجهیز و نوسازی در حوزه کشاورزی
8 آبان 1395 , ساعت 7:17

رئیس جهاد کشاورزی مازندران خبر داد

برگزاری مناقصه تجهیز و نوسازی در حوزه کشاورزی

به گفته دلاورحیدرپور، ۱۰ هزار هکتار در بحث تجهیز و نوسازی، پروژه عمرانی حوزه کشاورزی است که برای سه هزار هکتار قرارداد بسته شده و هزار و ۸۰۰ هکتار هم وارد مناقصه شده است.

حیدرپور گفت: بودجه ملی حوزه کشاورزی (عمرانی) نسبت به سال گذشته رشد خوبی داشت ولی بودجه استانی مشابه سال قبل بوده است درعین‌حال بودجه عمرانی استانی حدود ۲۳ میلیارد تومان و ملی ۶۰ میلیارد تومان است که نسبت به سال گذشته سه برابر شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران، با اعلام اینکه تاکنون بودجه عمرانی استانی ۵۰ درصد تخصیص یافت، افزود: بخشی از این تخصیص نقدی و بخشی دیگر از خزانه اسلامی است.

حیدرپور، در بخش دیگری از گفتگو با مهر، درباره عملکرد جهاد کشاورزی در حوزه اقتصاد مقاومتی گفت: در بحث اقتصاد مقاومتی همه اقدامات ما در راستای رویکرد دولت در این حوزه استوار است که تأمین امکانات و منابع، تسریع عملکرد را به همراه خواهد داشت.

وی افزود: سه پنجره واحدی که در بخش‌های کشاورزی، صنعت و معدن و گردشگری در استان تشکیل‌شده است مراحل پاسخ‌گویی به سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذاران را کاهش داده است.

این مسئول راه‌اندازی پنجره واحد را یکی از دستاوردهای اقتصاد مقاومتی در استان عنوان کرد و افزود: با راه‌اندازی پنجره واحد از فروردین‌ماه سال جاری، سرمایه‌گذاران در کمترین زمان نتیجه درخواست‌های خود را از دستگاه‌های اجرایی دریافت می‌کنند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , امور زیربنایی  , مسکن و عمران

مخالفت سازمان حفاظت محیط زیست با ساخت پتروشیمی در مراتع حسین‌آباد بهشهر، با توجه به پیشینه برنامه‌ریزی برای در اختیار گرفتن زمین این منطقه به بهانه ساخت پالایشگاه نفت، این پرسش را ایجاد می‌کند که آیا باز هم این مرتع...
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به بلاتکلیفی ۳۴ معدن ثبت شده و دارای پروانه اکتشاف در شهرستان از اداره صمت استان خواست تا نسبت به برگزاری مزایده عمومی این معادن اقدام کند. مسعود سعادتی در نشست...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها