پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه تعویض مقره‌های استان خوزستان
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۳۸

برگزاری مناقصه تعویض مقره‌های استان خوزستان

معاون هماهنگی انتقال شرکت توانیر گفت: در سه مرحله حدود ۴۴ پست فوق توزیع استان خوزستان در مقابل ریزگردها ایمن می‌شوند و در این زمینه در مرحله اول این اقدام بر روی ۱۴ پست در حال انجام است.

سید زمان حسینی تصریح کرد: در بخش خطوط اولین کاری که انجام شد، شست‌وشوی خطوط اهواز و اطراف اهواز بود. در خصوص خطوط ۴۰۰کیلو ولت در حال برگزاری مناقصه هستیم تا کار تعویض مقره‌های خطوط ۴۰۰کیلوولت را در استان خوزستان انجام دهیم.

حسینی عنوان کرد: یک کار اساسی که باید در استان خوزستان انجام بگیرد آن است که هم خطوط و هم پست‌ها باید به صورت دائم شست‌وشو شوند.

وی اظهار کرد: پست‌های انتقال، خطوط فوق توزیع و خطوط انتقال مختلفی در استان خوزستان توسعه پیدا کرده‌اند و متناسب با شرایط اقتصادی که وجود داشته است تعدادی نیز وارد مدار شده‌اند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...
دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها