پنجشنبه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, انرژی, بین الملل  »   برگزاری مناقصه توسعه آزادگان جنوبی/با الزام به حضور یک شرکت ایرانی
۲۱ آذر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۲۴

نیمه اول سال ۲۰۱۷ میلادی

برگزاری مناقصه توسعه آزادگان جنوبی/با الزام به حضور یک شرکت ایرانی

 شرکت  های شل انگلیس، توتال فرانسه، اینپکس ژاپن و چند شرکت دیگر اروپایی و آسیایی برای حضور در مناقصه توسعه میدان آزادگان، اعلام آمادگی کرده اند.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت ایران در این خصوص گفت: شرکت شل انگلیس پس از امضای تفاهم نامه فرصتی ۴ تا ۶ ماهه برای ارائه نتایج مطالعات توسعه میدان نفتی آزادگان دارد و از سوی دیگر ، شرکت توتال فرانسه هم باید تا چند روز آینده نتیجه مطالعات فنی خود برای توسعه این میدان مشترک نفتی را ارائه کند.

سیدنورالدین شهنازی‌زاده از شرکت اینپکس ژاپن هم به عنوان یکی از شرکت‌هایی نام برد که باید تا چند روز آینده نتایج مطالعات خود برای توسعه میدان آزادگان را ارائه کند، اظهار داشت: پس از دریافت نتایج مطالعات شرکت ها، نسبت به برگزاری مناقصه بین‌المللی به منظور توسعه میدان آزادگان اقدام می‌کنیم.

همچنین شهنازی زاده با بیان اینکه این احتمال وجود دارد که نیمه اول سال ۲۰۱۷ میلادی مناقصه بین‌المللی توسعه آزادگان جنوبی برگزار شود، افزود: در توسعه این میدان نفتی باید شرکت‌های برنامه‌های خود برای افزایش ضریب بازیافت از میدان را ارائه کنند.

یادآور می شود مدیرعامل شرکت متن در این خصوص، گفت: شرکت‌های خارجی باید حتما شریک ایرانی داشته باشند.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , انرژی  , بین الملل

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: تسهیل صادرات به کشورهای همسایه نظیر عراق و سوریه در راستای سیاست‌های ابلاغی وزارت صنعت و اهداف کلان صادرات کشور در اولویت است. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از صندوق ضمانت صادرات ایران، «عبدالله سجادی»...
به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس به نقل از رویترز، از آنجایی‌که نگرانی ها در مورد تورم سبب تقویت قیمت ها شده است، قیمت طلا در معاملات امروز بازارهای جهانی افزایش یافت اما رشد ارزش دلار مانع از افزایش...

مطالب مرتبط با برچسب