سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, انرژی, بین الملل  »   برگزاری مناقصه توسعه آزادگان جنوبی/با الزام به حضور یک شرکت ایرانی
۲۱ آذر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۲۴

نیمه اول سال ۲۰۱۷ میلادی

برگزاری مناقصه توسعه آزادگان جنوبی/با الزام به حضور یک شرکت ایرانی

 شرکت  های شل انگلیس، توتال فرانسه، اینپکس ژاپن و چند شرکت دیگر اروپایی و آسیایی برای حضور در مناقصه توسعه میدان آزادگان، اعلام آمادگی کرده اند.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت ایران در این خصوص گفت: شرکت شل انگلیس پس از امضای تفاهم نامه فرصتی ۴ تا ۶ ماهه برای ارائه نتایج مطالعات توسعه میدان نفتی آزادگان دارد و از سوی دیگر ، شرکت توتال فرانسه هم باید تا چند روز آینده نتیجه مطالعات فنی خود برای توسعه این میدان مشترک نفتی را ارائه کند.

سیدنورالدین شهنازی‌زاده از شرکت اینپکس ژاپن هم به عنوان یکی از شرکت‌هایی نام برد که باید تا چند روز آینده نتایج مطالعات خود برای توسعه میدان آزادگان را ارائه کند، اظهار داشت: پس از دریافت نتایج مطالعات شرکت ها، نسبت به برگزاری مناقصه بین‌المللی به منظور توسعه میدان آزادگان اقدام می‌کنیم.

همچنین شهنازی زاده با بیان اینکه این احتمال وجود دارد که نیمه اول سال ۲۰۱۷ میلادی مناقصه بین‌المللی توسعه آزادگان جنوبی برگزار شود، افزود: در توسعه این میدان نفتی باید شرکت‌های برنامه‌های خود برای افزایش ضریب بازیافت از میدان را ارائه کنند.

یادآور می شود مدیرعامل شرکت متن در این خصوص، گفت: شرکت‌های خارجی باید حتما شریک ایرانی داشته باشند.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , انرژی  , بین الملل

به نقل از ایرنا، سید مهدی طلایی مقدم روز یکشنبه به مناسبت ۲۰ فروردین ماه «روز هنر انقلاب اسلامی » در آیین تجلیل از ۵۵ هنرمند فعال شهرستان که با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در تالار شیخ محمدتقی بافقی برگزار...
رئیس اداره امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: ۱۵ معدن راکد در این استان در سال گذشته احیا و بهره‌برداری از آنها آغاز شد. رشید مرادی افزود: این معادن در شهرستان‌های دیلم (سه مورد)، دشتی (پنج فقره)،...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها