دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه تکمیل ورزشگاه روستای چغابهرام
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۱۱:۵۱

برگزاری مناقصه تکمیل ورزشگاه روستای چغابهرام

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت:عملیات اجرایی فاز چهارم کارخانه سیمان دورود ظرف ۲ ماه آینده آغاز می شود.

مجید کیانپور در حاشیه بازدید از طرح های عمرانی و ورزشی دورود افزود:فاز چهارم سیمان دورود یکی از مطالبات اصلی مردم شهرستان است که با اجرایی شدن آن علاوه بر توسعه این صنعت در دورود زمینه اشتغال جوانان جویای کار را فراهم می شود.
وی خاطرنشان کرد: در جلسه با وزارت کار،تعاون،رفاه اجتماعی، شرکت شستا و بانک های عامل در هفته جاری مصوبه اخذ تسهیلات این طرح توسط کنسرسیوم بانکهای رفاه، توسعه تعاون و صنعت معدن به نتیجه رسید و تأیید شد.
وی با بیان اینکه مقرر شده اولین قسط این تسهیلات به شرکت شستا پرداخت شود افزود:با توجه به تاکید مقام عالی وزات کار،تعاون و رفاه اجتماعی عملیات اجرایی فاز چهار سیمان دورود توسط شرکت فارس و خوزستان با حضور وزیر کار آغاز خواهد شد.

کیانپور با بیان اینکه توسعه سرانه ورزشی شهرستان دورود در دستور کار است افزود: عملیات اجرایی فاز دوم ورزشگاه تختی دورود نیمه تمام باقی مانده بود که با پیگیری های صورت گرفته مجددا با قراردادی به مبلغ ۴۵ میلیارد ریال آغاز شده که امید است تا پایان سال به اتمام برسد.
وی با عنوان اینکه در این مدت در بخش مرمت،تعمیر و نوسازی اماکن ورزشی اقدامات خوبی صورت گرفته است افزود: با پیگیری های صورت گرفته در سال قبل بیش از ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به هیئت های ورزشی شهرستان کمک شده است.
وی با اشاره به ورزشگاه نیمه کاره روستای چغابهرام گفت:با پیگیری های صورت گرفته اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال برای تکمیل این ورزشگاه در سالجاری در نظر گرفته شده که هم اکنون هم به دنبال اخذ مجوز برای آغاز عملیات اجرایی و برگزاری مناقصه جهت انتخاب پیمانکار طرح هستیم.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب

هوشنگ بازوند استاندار لرستان در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‎گذاری شهرستان دورود اظهار کرد: میزان سرمایه‎گذاری پیش‎بینی شده برای سالجاری در شهرستان دورود ۷۶۹ میلیارد تومان و اشتغال 2402 نفر است. وی گفت: سهم سرمایه ‎ گذاری در شهرستان دورود در...