دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه جداسازی زباله در بیرجند
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۴۷

برگزاری مناقصه جداسازی زباله در بیرجند

شهردار بیرجند – محمدعلی جاوید مهمترین پروژه عمرانی سال آینده شهرداری بیرجند را تکمیل پروژه پل موسی بن جعفر (ع) و اتصال آن به سه راه اسدی اعلام کرد و افزود: این طرح با مشکلات تملکی روبرو است که با توجه به اقدامات انجام شده پیش بینی می شود تا خرداد ۹۷ به پایان برسد.

شهردار بیرجند ادامه داد: عملیات اجرایی پروژه احداث خطی بوستانی در حاشیه بلوار پیامبر اعظم (ص) نیز در سال آینده آغاز می شود.
وی زیباسازی ورودی های شهر بیرجند را یکی از دغدغه های شهرداری دانست و اظهار امیدواری کرد تا پایان اسفند ماه این بلوارها به خصوص بلوار آیت الله عبادی زیباسازی شود که به طور حتم با اجرای المان ها و گل کاری، مردم شاهد تغییرات محسوس این ورودی ها خواهند بود.

جاوید با بیان اینکه ماجرای زباله گردها این روزها به یکی از دغدغه های مهم شهرداری بیرجند تبدیل شده است بیان کرد: با اجرای طرح جداسازی زباله از مبدا و مشارکت شهروندان می توان تا حدودی جلوی این معضل را گرفت.
وی اضافه کرد: طرح های جداسازی زباله از مبدا پیشنهاد و آگهی مناقصه پیمانکار آن نیز تا چند روز آینده منتشر خواهد شد.
وی گفت: به زودی همایش سراسری شهرداران کشور در بیرجند به عنوان تمیزترین شهر کشور برگزار می شود که در تمامی زمینه و مشکلات شهری، نظرات و پیشنهادات شهرداران شهرهای مختلف مطرح و برای هر شهر پایش خواهد شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب