چهارشنبه, ۰۲ تیر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه جدیدو اقدام برای پیمانکار جدید برای افتتاح سالن ۶ هزار نفری کرج،پس از توقف یک و نیم ساله پروژه توسط پیمانکار قبلی .
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۳۲

مجتبی جانعلی،مدیر کل ورزش و جوانان البرز،

برگزاری مناقصه جدیدو اقدام برای پیمانکار جدید برای افتتاح سالن ۶ هزار نفری کرج،پس از توقف یک و نیم ساله پروژه توسط پیمانکار قبلی .

مجتبی جانعلی گفت،بعد از این توقف، وزارت ورزش و جوانان نسبت به برگزاری مناقصه جدید اقدام و پیمانکار جدید کار را شروع کرد.

مجتبی جانعلی گفت،بعد از این توقف، وزارت ورزش و جوانان نسبت به برگزاری مناقصه جدید اقدام و پیمانکار جدید کار را شروع کرد.

وی در پاسخ به اینکه سالن ۶۰۰۰ نفری کرج چه تأثیری در ورزش استان خواهد داشت هم گفت: این سالن استانداردهای لازم برای مسابقات ملی را دارد و با افتتاح آن، استان البرز می‌تواند در خیلی از رشته‌ها میزبانی مسابقات را داشته باشد و از امتیازات میزبانی برخوردار شود.

این مسئول تصریح کرد: در هر حال امیدواریم سالن ۶۰۰۰ نفری کرج تا پایان دولت دوازدهم یعنی شهریور ماه آماده افتتاح شود.

مدیر کل ورزش و جوانان البرز در  ادامه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی باشگاه‌های ورزشی هم اشاره و در پاسخ به اینکه حمایت‌ ورزش و جوانان از باشگاه‌های آسیب دیده چگونه صورت گرفته است، اعلام کرد: باشگاه‌هایی که در دوران تعطیلی‌های کرونا آسیب دیده‌ و به ما مراجعه کرده‌اند را جهت دریافت تسهیلات از وزارتخانه به سامانه مربوطه معرفی کرده‌ایم. اما دریافت تسهیلات منوط به اقدام خود باشگاه‌ها و ثبت نام در سامانه است.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

فضل خرم،گفت:برای جبران  یک میلیون و 600 هزار تن کسری علوفه مراتع حداقل باید ماهانه 120 تا 130 هزارتن نهاده دامی در اختیار عشایر قرار گیرد. وی،یکی از بزرگ‌ترین‌ مشکلات سال 1400 عشایر را تامین خوراک دام عنوان کرد و افزود:...
حسن رنگرز گفت: آیینی درخور و شایسته انجام شده و این اتفاق بزرگ است. امیدوارم موزه بتواند بیش از گذشته ورزش کشور را به تصویر بکشد. نساجی ظرفیت زیادی داشته و سبقه خوبی دارد. سکوهای وطنی را ساختیم و کار آن تمام...

مطالب مرتبط با برچسب