سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه جهت تعیین پیمانکار نسبت به تفکیک پسماندهای تولیدی
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۱۲:۲۳

برگزاری مناقصه جهت تعیین پیمانکار نسبت به تفکیک پسماندهای تولیدی

شهردار منطقه۱۳- مرتضی رحمان زاده از اتمام عملیات احداث سوله بازیافت و پردازش پسماندها خشک در این منطقه خبر داد و گفت: این طرح در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

وی گفت: با توجه به اهمیت موضوع تفکیک زباله و به منظور بازیافت زباله‌های موجود در سطح شهر، سوله بازیافت و پردازش پسماند خشک در میدان کلاهدوز ،اتوبان شهید دوران بعد از پمپ گاز در مرحله بهره بهره‌برداری است.

به گفته وی این سوله در زمینی به وسعت هزار و ۴۵۰ متر مربع دارای خط پردازش با ظرفیت اسمی ۵۰ تن در روز  احداث شده که شامل ساختمان اسکان کارگری به وسعت ۲۸۰ متر مربع در دو طبقه است .

شهردارمنطقه با اشاره به تغییر ایستگاه بازیافت قدیم به ایستگاه میانی که روزانه ٢٠٠تن پسماند در آن پردازش می شود ادامه داد: شهرداری منطقه ۱۳ برای اولین بار در شهر تهران اقدام به ساخت سوله جدید کرده است که  در محل این سوله، با برپایی تاسیسات ،انواع پسماندهای خشک جمع آوری شده توسط پیمانکاران، پردازش و جداسازی می شود.

وی تصریح کرد : با افتتاح سوله جدید از تفکیک دستی پسماند های خشک ممانعت و کل کار به روش علمی ،مکانیکی و صنعتی صورت می گیرد که این امر آلودگی های زیست محیطی را کاهش می دهد.

شهردار منطقه ۱۳ با بیان اینکه با توجه به اجرای  طرح تجمیع پسماند تر وخشک  در منطقه ۱۳ به  عنوان  منطقه پیشگام  در شهر تهران خاطر نشان کرد: این منطقه با تعیین پیمانکار به روش مناقصه ،نسبت به تفکیک صد در صدی پسماندهای تولیدی شهروندان روی خط پردازش در سوله بازیافت اقدام می کنند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...
مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...

مطالب مرتبط با برچسب