پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   برگزاری مناقصه خرید اتوبوس های برقی در روسیه بزودی
۲ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۰:۱۴

برگزاری مناقصه خرید اتوبوس های برقی در روسیه بزودی

 شهردار مسکو  اعلام کرد: مناقصه خرید اتوبوس های برقی در روسیه با هدف جایگزینی اتوبوس های بنزینی با برقی در ناوگان حمل و نقل مسکو بزودی برگزار می شود.

به نقل از ودوموستی ، سرگی سبیانین گفت: با هدف کمک به اکولوژی محیط زیست و کاهش آلایندگی های شهری ،تمامی اتوبوس های بنزینی در مسکو با اتوبوس های برقی جایگزین می شود.
وی افزود: بزودی مناقصه ای برای خرید اتوبوس های برقی در روسیه برگزار می شود تا از میان تولیدکنندگان، بهترین گزینه را برای ناوگان حمل ونقل مسکو انتخاب شود.
شهردار مسکو خاطرنشان کرد ، برای اجرای این پروژه دولت روسیه بیش از ۹۰۰ میلیون روبل رایانه در نظر گرفته است.

مسکو با جمعیتی بیش از ۱۳ میلیون نفر، بزرگترین شهر در قاره اروپا و یازدهمین شهر پرجمعیت جهان است.

چهار فرودگاه بین‌المللی، نه ایستگاه راه‌آهن و مترو مسکو که یکی از عمیق‌ترین تونل‌های دنیاست، در این شهر قرار دارد. مترو مسکو با ۱۸۵ ایستگاه پس از مترو توکیو، بیشترین مسافران را در بین سیستم‌های مترو دنیا دارد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...
دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها