سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   برگزاری مناقصه خط 2 قطار شهری شیراز
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۱۲

برگزاری مناقصه خط ۲ قطار شهری شیراز

استاندار فارس اعلام کرد: مقدمات برگزاری مناقصه خط ۲ قطار شهری شیراز و انتخاب پیمانکار و سرمایه گذار در حال انجام است.

سید محمد علی افشانی اظهار کرد: همچنین در آینده نزدیک شاهد آغاز اجرای خط ۲ قطار شهری شیراز (حد فاصل آرامگاه سعدی تا ورزشگاه ۵۰ هزار نفری پارس در میانرود) خواهیم بود.
استاندار فارس گفت: دولت در اسفندماه پارسال ۷۷۰ میلیون دلار برای این خط تصویب و ابلاغ کرد و هم اینک نیز مقدمات برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار و سرمایه گذار در حال انجام است.
افشانی ادامه داد: با اجرا و بهره برداری از خط ۲ قطار شهری شیراز شاهد حرکت مترو در مسیرهای آرامگاه سعدی، آرامگاه حافظ، میدان آزادی (گاز)، میدان امام حسین (ع) (ستاد)، میدان بسیج (میدان فرودگاه قدیم)، شهرک میانرود و در نهایت ورزشگاه ۵۰ هزار نفری پارس خواهیم بود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...
مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...

مطالب مرتبط با برچسب