دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   برگزاری مناقصه ساختمان‌های صنعتی و غیرصنعتی پتروشیمی دهدشت
۵ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۵۹

برگزاری مناقصه ساختمان‌های صنعتی و غیرصنعتی پتروشیمی دهدشت

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آماده بودن اسناد مناقصه ساختمان‌های صنعتی و غیرصنعتی پتروشیمی دهدشت گفت: مناقصه این پروژه در حال برگزاری است.

عدل هاشمی پور در بازدید از پتروشیمی دهدشت افزود: به زودی شاهد آغاز عملیات ساختمان‌های صنعتی و غیر صنعتی در پتروشیمی دهدشت هستیم.

وی بیان کرد: اسناد آماده و مناقصه ساختمان‌های صنعتی و غیرصنعتی پتروشیمی دهدشت در حال برگزاریست و پس از مشخص شدن پیمانکار عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می‌شود. بحث منابع ریالی پتروشیمی دهدشت توسط بانک سپه و اعتبار ارزی آن توسط صندوق توسعه ملی تامین می‌شود. همزمان با احداث پتروشیمی بحث واحدهای پایین دستی آن نیز با جدیت پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه بعد از سال‌ها دغدغه مردم چرام برطرف شد، اظهار کرد: وزیر صنعت، معدن و تجارت هم به صورت شفاهی و هم کتبی دستور دادند که شرکت ایمیدرو بهره‌برداری از معادن بوکسیت سرفاریاب و فسفات چرام را آغاز کند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...
معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...

مطالب مرتبط با برچسب