یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, صنعت و معدن, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   برگزاری مناقصه ساخت موزه منطقه‌ای جیرفت
۳ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۱۲

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان:

برگزاری مناقصه ساخت موزه منطقه‌ای جیرفت

فریدون فعالی گفت:۱۵ میلیاردریال از محل منابع ملی برای تامین بخشی از مصالح ساخت موزه منطقه‌ای جیرفت تخصیص پیدا کرد.

فریدون فعالی گفت: ۷۵ میلیارد ریال اعتبار برای ادامه ساخت موزه منطقه‌ای جیرفت از محل منابع ملی اختصاص پیدا کرده است که از این میزان اعتبار  ۱۵ میلیارد ریال برای تامین بخشی از مصالح در نظر گرفته شده که در حال حاضر در مرحله برگزاری مناقصه قرار دارد.

۶۰ میلیارد ریال از اعتبار مذکور مصوبه سال ۱۴۰۰ است و به محض تخصیص و واریز مابقی این اعتبار به حساب اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان، اقدامات لازم برای انتخاب پیمانکار و ادامه روند پروژه انجام خواهد شد.

در حال حاضر نقشه‌های موزه منطقه‌ای جیرفت با اعتباری معادل ۲ میلیارد ریال بازنگری و برای تسریع در روند ساخت این موزه فازبندی شده است.
وی،تاکید کرد: موزه منطقه ای جیرفت که براساس آخرین استانداردهای روز دنیا طراحی شده برای اتمام و بهره برداری نیازمند تخصیص مبلغی در حدود ۲۵۰۰ میلیارد ریال است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , صنعت و معدن  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

حسین موسوی ،در حاشیه افتتاح و واگذاری مرکز طب کار به شبکه بهداشت و درمان به خبرنگاران گفت: این مرکز با صرف اعتباری در حدود ۷۵۰ میلیون تومان ساخته و به عنوان اولین مرکز طب کار در سطح شهر خدمات...
به نقل از ایرنا، رمان «هری‌پاتر و سنگ جادو»یکی از ۵۰۰ نسخه از چاپ اول نخستین جلد از مجموعه فانتزی هری پاتر است که در سال ۱۹۹۷ میلادی منتشر شد. گذر ۳۰۰ نسخه از این ۵۰۰ کتاب به کتابخانه‌ها افتاد و بسیاری از...

مطالب مرتبط با برچسب