سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه سد های مخمل کوه و زیبا محمد خرم اباد
۶ مرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۵۱

برگزاری مناقصه سد های مخمل کوه و زیبا محمد خرم اباد

مدیرعامل آب منطقه ای لرستان اظهار داشت: سدهای مخمل کوه و زیبا محمد خرم آباد از پروژه‌های بودند که در سال‌های گذشته از اولویت وزارت نیرو خارج شده و ردیف اعتباری آنها حذف شده بود.

وی افزود: با پیگیری‌ها و تلاش‌های بی‌وقفه و مستمر شرکت آب منطقه‌ای لرستان، دکتر خادمی، استاندار پرتلاش و نمایندگان مردم شریف شهرستان‌های خرم آباد و چگنی جناب آقایان بیرانوندی و ملکشاهی راد این دو سد ردیف اعتباری گرفته و از حالت فریز خارج شدند.

رضا میرزایی بیان کرد: اعتبار مصوب سد مخملکوه ۹ میلیارد تومان و تخصیص آن معادل ۴ میلیارد تومان و اعتبار ابلاغی سد زیبا محمد ۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان و تخصیص آن یک میلیارد تومان است.

مدیرعامل آب منطقه ای لرستان اظهار داشت: اسناد مناقصه سد های مخمل کوه و زیبا محمد توسط مهندسین مشاور در حال تهیه است که پس از تهیه و برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار ذیصلاح عملیات اجرایی این دو سد مهم در نیمه دوم سال جاری آغاز خواهد شد.

وی تصریح کرد: هدف از اجرای سد مخملکوه تامین ۵۵ میلیون مترمکعب آب شرب بلند مدت و پایدار و پنج میلیون متر مکعب آب صنعت شهر خرم آباد و هدف از اجرای سد زیبا محمد تامین آب شرب روستاهای منطقه و تامین آب کشاورزی حدود ۲ هزار هکتار اراضی کشاورزی آنهاست.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...
مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...

مطالب مرتبط با برچسب

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان در سخنانی بابیان اینکه آب مهم‌ترین زیرساخت توسعه همه بخش‌ها است اظهار داشت: به‌طورمعمول کشورهایی می‌توانند توسعه پیدا کنند که آب کافی در اختیار داشته باشند و بتوانند آن را مدیریت کنند. رضا میرزایی به وضعیت سامانه...