پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه طرح آبرسانی جنوب شرق خوزستان
۱۳ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۵۳

برگزاری مناقصه طرح آبرسانی جنوب شرق خوزستان

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان گفت: طرح آبرسانی جنوب شرق خوزستان نیز درحال برگزاری مناقصه است و تاکنون بیش از ۴۷ شرکت برای مناقصه اعلام آمادگی کرده اند.اعتبار مورد نیاز برای این طرح نیز ۵۸۰ میلیون دلار است.

استاندار خوزستان از اعتبار سه هزار میلیارد ریالی به شرکت آب و فاضلاب خوزستان و اهواز در راستای بهبود شبکه آب خبر داد و اظهار کرد: سیستم های شبکه آبرسانی خوزستان به دلیل قدمت بالا دچار فرسودگی است که بر کیفیت و سلامت آب تاثیر دارد. در مجموع در مدت سه سال مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال به این پروژه اختصاص می یابد.
وی افزود: انتظار داریم پس از تکمیل این پروژه، پِرت آب از ۴۴ درصد به ۳۰ درصد کاهش یابد و کیفیت و سلامت آب نیز ارتقا یابد.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...
دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها