پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه طرح جامع ترافیک در شهر ایلام
۵ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۱۲:۲۸

برگزاری مناقصه طرح جامع ترافیک در شهر ایلام

شهردار ایلام -دکتر «طالب صادقیان» اظهار کرد: برنامه‌ی مدیریت استراتژیک ۵ ساله شهر ایلام از سال گذشته برای شهرداری ایلام تعریف شده و اساس فعالیت در شهرداری اجرای برنامه‌ای است که با عوض شدن شهردار تغییر نمی‌کند و برنامه‌ها در مالی، زیرساختی و سایرحوزه‌ها مشخص است و شهرداران آینده باید در چارچوب این برنامه حرکت کنند.

وی با بیان این‌که ۷۰ تا ۸۰ درصد این برنامه تدوین شده است، تصریح کرد: به محض نهایی شدن این برنامه به سازمان‌ها، فرمانداری و استانداری ابلاغ خواهد شد.

وی در خصوص طرح جامع ترافیکی در شهر ایلام بیان کرد :

یکی از اهداف ما در زمینه‌ی زیرساختی برطرف کردن گره‌های ترافیکی است که از همین‌رو مطالعات طرح جامع ترافیک در شهر ایلام در حال انجام است و مصوبه آن از شورای شهر گرفته شده است.

وی گفت: در چارچوب مطالعات تصمیمات خوبی گرفته شده و فرماندار هم تصویب کرده و این طرح به زودی به مناقصه‌ خواهد رفت.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...
دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها