سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه عملیات ساختمان مدیریت پسماند شهر یاسوج
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۳۹

برگزاری مناقصه عملیات ساختمان مدیریت پسماند شهر یاسوج

شهردار یاسوج از آماده سازی طرح مدیریت پسماند شهر یاسوج با پوشش فراشهری خبر داد.

نستهن مقدم پیش از ظهر یکشنبه در نشست مدیریت پسماند استان افزود: این طرح طی هفته جاری ارائه می شود و در صورت عملیاتی شدن، پوشش شهرهایی در اطراف مرکز استان را نیز عملیاتی می کند.

مقدم با اشاره به اینکه طی دو مرحله آگهی عمومی برای فراخوان بخش خصوصی در حوزه مدیریت پسماند ارائه شده است، اظهار کرد: طی این هفته نیز برای سومین بار این آگهی منتشر خواهد شد.

شهردار یاسوج با تاکید بر حرکت به سمت مدیریت اصولی پسماند، ابراز داشت: سه پیمانکار ما موظف شده اند که هرکدام یک دستگاه مکانیزه جمع آوری زباله را وارد مدار کنند.

وی افزود: حوزه مدیریت پسماند مهم است و هدفگذاری هایی برای تحقق اهداف در این بخش انجام شده است.

در ادامه شهردار مادوان با اشاره به ایجاد سایت دفن زباله “دو پشته” دشتروم، گفت: در سال ۹۶ سه موضوع حفر ترانشه، فنس کشی و ایجاد ساختمان مدیریت هدفگذاری شد.

داریوش جهانبخش افزود: در همین راستا طی جلسه ای با محوریت استانداری ۲۰۰ میلیون تومان به حساب دستگاه متولی ریختیم که پس از گذشت چهار ماه این مهم عملیاتی نشد.

جهانبخش تصریح کرد: طی جلسه ای در دفتر فنی استانداری مقرر شد که ما نسبت به اجرای عملیات اقدام کنیم و تا پایان آبان ماه بخشی از عملیات فنس کشی محقق شد و به دلیل شرایط جوی امکان ادامه فعالیت به این سمت از سال موکول شد که تنها بتن پایه فنس مانده است که اجرایی خواهد شد.

شهردار مادوان با اشاره به مناقصه ساختمان مدیریت این سایت، اظهار داشت: تکمیل ساختمان نیز در آینده ای نزدیک عملیاتی می شود.

جهانبخش بخش حفر ترانشه سایت دفن زباله “دوپشته” دشتروم را مهم ارزیابی کرد و خواستار تعیین تکلیف این بخش از پروژه شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...
مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...

مطالب مرتبط با برچسب

به نقل از ایسنا،شورای رقابت در جلسه ۲۷ اردیبهشت‌ماه امسال بند (۵) ماده (۵۸) قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، به دلیل انحصاری تشخیص دادن بازار پسماند در دو حوزه جمع آوری و دسترسی فعالان صنعت بازیافت به...
احمد لطایفی  گفت:تاکنون سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای تکمیل طرح‌های این سایت هزینه شده و مناقصه آسفالت آن در حال انجام است. راه‌اندازی خط تفکیک صنعتی پسماند در سایت مدیریت پسماند شهرداری بیرجند نیز با اعتبار هشت میلیارد و ۵۰۰...