پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه عملیات عمرانی مرکز تجاری پدیده شاندیز در آینده نزدیک
۱۶ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۴۴

مناقصه عملیات عمرانی مرکز تجاری پدیده شاندیز در آینده نزدیک

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری خراسان رضوی با بیان آغاز عملیات عمرانی آپارتمان‌های میان مرتبه پدیده گفت: برگزاری مناقصه عملیات عمرانی مرکز تجاری پدیده هم بزودی برگزار می شود.

علی رسولیان در حاشیه بازدید از پروژه‌ میان‌مرتبه‌سازی شرکت پدیده با اشاره به اینکه در مجموعه پدیده از مسیری سخت و دشوار با پیچیدگی‌های فراوان عبور کردیم، گفت: عبور از مشکلات و موانع قانونی در هتل پدیده، المان، محیط زیست، شورای عالی بورس، راه و شهرسازی، شهرداری، جهاد کشاورزی و… موید همین مطلب است و گواه طی شدن مسیر شکوفایی دوباره پدیده در کشور است.

مدیر کل امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی همچنین به تشکیل کنسرسیوم بانکی در جهت کمک به پیشبرد اهداف عالی پدیده را یکی دیگر از اقدامات برای ساماندهی مسایل این مجموعه عنوان کرد و افزود: خوشبختانه با پیگیری و جدیت تمام اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومان از محل بانک‌های عامل با عنوان کنسرسیوم بانکی پدیده مصوب شده است و تاکنون ۹۰میلیارد تومان از این اعتبار واریز شده است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا عملیات عمرانی آپارتمان‌های میان مرتبه در اولویت ساخت‌وساز قرار گرفته است، افزود: آپارتمان‌های میان مرتبه و مرکز تجاری بنا به نظر ستاد تدبیر در اولویت قرار گرفته و میزان بهره‌وری پروژه‌ها در دستور کار است. ضمن اینکه عملیات عمرانی آپارتمان‌های میان مرتبه آغاز و در آینده نزدیک با برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار، عملیات عمرانی مرکز تجاری نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

رسولیان خاطرنشان کرد: هم‌اکنون نیازمند مدیریت کارآمد، تامین منابع و سرمایه‌گذار هستیم. مهم‌ترین هدف کنونی پدیده، مشارکت سهامداران در تصمیم‌سازی‌ها و آینده شرکت است.

پایان خبر- س ر

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...
دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها