دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   مسکن و عمران  »   برگزاری مناقصه قطعه 2 آزادراه شمال
۲ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۹:۰۱

مدیرعامل شرکت آزادراه شمال خبر داد

برگزاری مناقصه قطعه ۲ آزادراه شمال

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-شمال از برگزاری مناقصه قطعه دو آزادراه تهران-شمال خبر داد.

براساس این گزارش، مدیر پروژه آزاد راه تهران-شمال درباره وضعیت قرارداد با پیمانکار چینی در قطعه یک آزادراه تهران-شمال گفت: چینی‌ها تا به امروزنزدیک به ۹۰  درصد قرارداد را اجرایی کرده‌اند و تا پایان سال قرارداد با چینی‌ها به اتمام می‌رسد و همزمان با افتتاح قطعه یک، چینی‌ها هم از این پروژه خارج می‌شوند.

مهران اعتمادی، افزود: پیشرفت فیزیکی منطقه یک این آزادراه به ۷۰ درصد رسیده است وطی بهار۱۳۹۶ به مرحله بهره برداری می رسد.

مدیرعامل شرکت آزاد راه تهران–شمال همچنین درباره وضعیت قطعه ۲ آزادراه تهران-شمال گفت: تصمیمی که برای واگذاری منطقه ۲ گرفته شد این بود که مناقصه‌ای برای واگذاری این قطعه به پیمانکاران برگزار شود که اخیرا این مناقصه برگزار شد.

اعتمادی افزود: منطقه ۲ به ۴ قطعه تقسیم شده است که برای واگذاری آن، مناقصه برگزار شده است؛ پیمانکاران برنده این مناقصه هم، اواسط آبان ماه معرفی خواهند شد.

وی درباره حضورپیمانکاران خارجی در این مناقصه گفت:  به طور قطع، اولویت با شرکت‌های ایرانی است و قیمت فاینانس، ریالی است.

اعتمادی درباره حضور خاتم الانبیا در این مناقصه گفت: تا جایی که اطلاع دارم شرکتی به نمایندگی از قرارگاه خاتم الانبیا در این مناقصه شرکت نکرده است.

وی در پایان افزود: فرمول این واگذاری به این صورت است که ۲۰ درصد از هزینه‌ها به صورت نقد تامین می شود و ۵۰ درصد زمین و ۳۰ درصد هم اوراق خواهد بود.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مسکن و عمران

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...
به نقل از خبرگزاری ایلنا، توماج وحیدافشار در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: سامانه تدارکات الکترونیکی دولتی «ستاد» در جهت شفاف سازی مناقصات، مزایده ها و اطلاع رسانی جامع معاملات و قراردادهای شهرداری ارومیه راه اندازی شد.  وی اذعان...

مطالب مرتبط با برچسب