سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
»   مسکن و عمران  »   برگزاری مناقصه قطعه 2 آزادراه شمال
۲ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۹:۰۱

مدیرعامل شرکت آزادراه شمال خبر داد

برگزاری مناقصه قطعه ۲ آزادراه شمال

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-شمال از برگزاری مناقصه قطعه دو آزادراه تهران-شمال خبر داد.

براساس این گزارش، مدیر پروژه آزاد راه تهران-شمال درباره وضعیت قرارداد با پیمانکار چینی در قطعه یک آزادراه تهران-شمال گفت: چینی‌ها تا به امروزنزدیک به ۹۰  درصد قرارداد را اجرایی کرده‌اند و تا پایان سال قرارداد با چینی‌ها به اتمام می‌رسد و همزمان با افتتاح قطعه یک، چینی‌ها هم از این پروژه خارج می‌شوند.

مهران اعتمادی، افزود: پیشرفت فیزیکی منطقه یک این آزادراه به ۷۰ درصد رسیده است وطی بهار۱۳۹۶ به مرحله بهره برداری می رسد.

مدیرعامل شرکت آزاد راه تهران–شمال همچنین درباره وضعیت قطعه ۲ آزادراه تهران-شمال گفت: تصمیمی که برای واگذاری منطقه ۲ گرفته شد این بود که مناقصه‌ای برای واگذاری این قطعه به پیمانکاران برگزار شود که اخیرا این مناقصه برگزار شد.

اعتمادی افزود: منطقه ۲ به ۴ قطعه تقسیم شده است که برای واگذاری آن، مناقصه برگزار شده است؛ پیمانکاران برنده این مناقصه هم، اواسط آبان ماه معرفی خواهند شد.

وی درباره حضورپیمانکاران خارجی در این مناقصه گفت:  به طور قطع، اولویت با شرکت‌های ایرانی است و قیمت فاینانس، ریالی است.

اعتمادی درباره حضور خاتم الانبیا در این مناقصه گفت: تا جایی که اطلاع دارم شرکتی به نمایندگی از قرارگاه خاتم الانبیا در این مناقصه شرکت نکرده است.

وی در پایان افزود: فرمول این واگذاری به این صورت است که ۲۰ درصد از هزینه‌ها به صورت نقد تامین می شود و ۵۰ درصد زمین و ۳۰ درصد هم اوراق خواهد بود.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مسکن و عمران

به نقل از ایسنا، احمد ملایی ‌نسب با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی در خصوص گلایه یکی از مستاجرین سابق این سازمان، اظهار کرد: فردی با هویت و.د از تاریخ دهم شهریورماه ۹۶ تا نهم شهریورماه ۹۹، به...
به نقل از ایرنا، علی توکلی با اشاره به کمبود فضای پارک خودرو و ضرورت تأمین پارکینگ در برنامه های توسعه محله ای افزود: در همین راستا بزودی شاهد آغاز عملیات احداث دومین پارکینگ مکانیزه منطقه در خیابان جانباز برای...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها