سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   برگزاری مناقصه واگذاری بخشی از شبکه جمع آوری فاضلاب شهر کاشان بطول 38 کیلومتر
۲۲ مهر ۱۳۹۵ , ساعت ۸:۱۵

مهندس محمد رضا اسدی ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان :

برگزاری مناقصه واگذاری بخشی از شبکه جمع آوری فاضلاب شهر کاشان بطول ۳۸ کیلومتر

مناقصه بخشی از شبکه جمع‌آوری فاضلاب به طول 38 کیلومتر با هماهنگی شهرداری محترم کاشان بزودی آغاز خواهد شد .

مهندس محمد رضا اسدی ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان ، درحاشیه بازدید نمایندگان و کارشناسان بانک توسعه اسلامی از پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهر کاشان اظهار کرد: بررسی روند پیشرفت پروژه تصفیه خانه فاضلاب کاشان و بررسی مناقصه جمع‌آوری فاضلاب از اهداف اصلی این بازدید است.

وی با بیان اینکه بازدید نمایندگان و کارشناسان بانک توسعه اسلامی از پروژه فاضلاب شهر کاشان به صورت دوره ای صورت می‌گیرد، تصریح کرد: در حال حاضر پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب شهر کاشان ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد وتا‌کنون ۷۰ درصد از منابع مالی آن جذب شده و طبق برنامه زمان‌بندی شده با بانک توسعه اسلامی تا پایان سال جاری تصفیه خانه فاضلاب کاشان در مدار بهره‌برداری قرار مییگیرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان به هدف دوم تیم بازدید کننده پرداخت و افزود: با توجه به مناقصه اخیری که برگزار شد، بخشی از شبکه جمع‌آوری فاضلاب به طول ۳۸ کیلومتر با هماهنگی شهرداری محترم کاشان به زودی آغاز خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: تاکنون حدود ۸۶ درصد اعتبار برای کل پروژه و بالغ بر ۷۰ درصد اعتبار برای تصفیه‌خانه جذب و هزینه شده است.

پایان خبر – ک . م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
طبق بخشنامه‌ اجرایی تامین منابع مالی دولت از طریق فروش اموال و املاک مازاد، دستگاه‌های اجرایی یک ماه مهلت دارند فهرست آن را در اختیار وزارت اقتصاد قرار دهند و اگر دستگاهی همکاری نکرد به ستاد هماهنگی اقتصادی دولت معرفی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها