دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   برگزاری مناقصه پایانه رازی خوی 3 ماه آینده
۲۴ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۶:۵۴

برگزاری مناقصه پایانه رازی خوی ۳ ماه آینده

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از پیمانکار پروژه پایانه رازی خوی خواست تا دز وهله اول ساخت سالن مسافری و اداری را انجام دهد تا بتوانند مناقصه ساختمان اصلی پایانه را ظرف سه ماه آینده برگزار کنند.

داود کشاورزیان در مراسم عملیات اجرایی فاز اول طرح جامع پایانه مرز رازی خوی اظهار کرد: پایانه رازی خوی در مساحت ۱۳/۵هکتاری احداث می شود که ۱۱/۸ آن از محل منابع ملی و ۱/۶ آن نیز از اراضی اشخاص حقیقی است.

وی افزود: خوشبختانه اراضی ملی در هفته گذشته در شورای مستند سازی رییس جمهور تصویب شده است و اراضی اشخاص حقیقی هم با همکاری مقامات محلی در دست واگذاری است.

کشاورزیان با بیان اینکه عملیات اجرایی امروز در مساحت ۵/۵ هکتار در محدوده ایست اجباری آغاز می شود تصریح کرد :شرکت پی پروژه پیمانکار این پروژه است که باید در مدت ۱۶ ماه آنرا به اتمام برساند.

وی افزود:اعتبار این بخش پروژه ۸.۲۰۰ میلیارد تومان است.

کشاورزیان ادامه داد: در خواست داریم پیمانکار در بدو پروژه محوطه ساخت سالن مسافری و اداری را آماده کند تا بتوانیم مناقصه ساختمان اصلی پایانه را ظرف سه ماه آینده برگزار نماییم.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...
معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...

مطالب مرتبط با برچسب