پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه پایانه مرزی رازی
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۴۶

برگزاری مناقصه پایانه مرزی رازی

معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: تعریض جاده خوی ـ قطور و ارائه خدمات مناسب بانکی، گمرکی و مسافری از نیازهای مرز رازی به شمار می رود و رفع آنها مورد توجه شخص استاندار و مسئولان مرتبط است.

رضا حسینی پس از بازدید از مرز رازی در جلسه بررسی مشکلات این مرز که در خوی برگزار شد، افزود: با هدف استفاده از ظرفیت های مرزی استان و رونق کسب و کار منطقه باید خدمات مناسبی به مسافران در مرزها ارائه شود و مرز رازی از این جهت در اولویت قرار دارد.
فرماندار خوی نیز با بیان اینکه مرز رازی خوی بطور رسمی از سال ۱۳۹۱ بازگشائی شده و هم اکنون نیز جزو ظرفیت های مهم و استراتژیک منطقه است، گفت: این مرز در ابتدا برای تردد حداکثر ۲۰۰ هزار مسافر در سال پیش بینی شده بود.
به گفته وی در زمان حاضر نزدیک به یک میلیون نفر در سال از طریق این مرز تردد می کنند و این آمار نشانگر اهمیت و جایگاه مرز رازی برای مردم منطقه است.
وی افزود: برای رفاه حال مسافران پایانه موقت مرزی با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده و فاز اول طرح ساخت پایانه دائمی در حال اجراست؛ فاز دوم نیز در مرحله مناقصه و انتخاب پیمانکار قرار دارد.
به گزارش ایرنا مرز زمینی و ریلی رازی خوی در تردد مسافر بین ایران و ترکیه و جذب گردشگران خارجی نقش بسزایی دارد و سومین مرز رسمی ایران با ترکیه در آذربایجان غربی است.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...
دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها