دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, اقتصادی, بین الملل, مسکن و عمران  »   برگزاری مناقصه پروژه بزرگ احداث جاده ایران و ارمنستان
۱۰ مهر ۱۴۰۰ , ساعت ۹:۳۸

برگزاری مناقصه پروژه بزرگ احداث جاده ایران و ارمنستان

بخ نقل از ایسنا، سفیر کشورمان در ایروان در دیدار با معاون نخست وزیر ارمنستان ابراز امیدواری کرد که با همکاری مقامات دولت‌های جدید ایران و ارمنستان، روابط دو کشور بیش از پیش گسترش یابد.

سفیر کشورمان نیز با تبریک مسئولیت جدید پاپیکیان و با یادآوری نقش ارزنده وی در گسترش روابط میان دو کشور در دوره‌ای که به عنوان وزیر مدیریت منطقه‌ای و زیرساخت‌ها، ریاست مشترک کمیسیون همکاری‌های اقتصادی دو کشور را بر عهده داشت، ابراز امیدواری کرد که در دوره مسئولیت وی به عنوان معاون نخست‌وزیر نیز با همکاری مقامات دولت‌های جدید دو کشور، روابط بیش از پیش گسترش یابد.

طرفین درباره پروژه بزرگ احداث جاده کاجاران به سیسیان که مقرر است مناقصه آن به زودی اعلام شود و همچنین بخش‌های دیگر مسیر شمال به جنوب در ارمنستان گفت‌وگو و درباره روش‌های احتمالی مشارکت شرکت‌های ایرانی در این پروژه‌ها رایزنی کردند.

سایر زمینه‌های همکاری میان ایران و ارمنستان، از جمله گسترش روابط تجاری، فرصت‌های همکاری در بخش‌های فرهنگی و فناوری از دیگر موضوعاتی بود که دو طرف در این دیدار درباره آن تبادل نظر کردند.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی  , بین الملل  , مسکن و عمران

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها