پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه پروژه تعریض راه گردنه اسدآباد- قروه
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۴۷

برگزاری مناقصه پروژه تعریض راه گردنه اسدآباد- قروه

فرماندار اسدآباد-کریم حمیدوند در جمع خبرنگاران از افتتاح و بهره‌برداری ۷۲ پروژه عمرانی به مناسبت هفته دولت در این شهرستان خبر داد و گفت: این تعداد پروژه با اعتباری افزون بر ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به مناسبت هفته دولت در این شهرستان افتتاح خواهد شد.

 در ادامه با بیان اینکه پروژه‌های ملی و استانی شهرستان با سرعت خوبی در حال انجام است، افزود: کمک‌های بسیاری برای پروژه‌های ملی شهرستان علاوه بر پیگیری استاندار توسط نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی داشته‌ایم.

پروژه تعریض راه گردنه اسدآباد- قروه دارای ۱۰ میلیارد تومان اعتبار

وی با اشاره به پروژه ملی تعریض راه اسدآباد- قروه اظهار کرد: در حال حاضر این پروژه دارای ۱۰ میلیارد تومان اعتبار بوده و مناقصه آن در حال انجام است.

حمیدوند در رابطه با کنارگذر اسدآباد هم تصریح کرد: پروژه کنارگذر اسدآباد با سرعت خوبی در حال انجام بوده و طی جلسه‌ای با پیمانکاران پروژه تعهد خواهیم گرفت که این طرح را قبل از فرارسیدن اربعین به اتمام برسانند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...
دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها