شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه پروژه میدان پیشاهنگی همدان
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۵:۰۰

برگزاری مناقصه پروژه میدان پیشاهنگی همدان

معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: مطالعات قبل طرح جمع‌آوری آب‌های سطحی شهر همدان به علت اعمال تغییرات در معابر قابل اجرا نیست.

وحید علی‌ضمیر اظهار کرد: مطالعات طرح جمع‌آوری آب‌های سطحی شهر همدان در سال ۸۸ به مشاور سپرده شد که فاز اول و دوم این طرح انجام گرفت اما به علت مشکلات مطالعه این طرح درشهرداری رها شد.

وی افزود: با توجه به تغییر رژیم بارشی، مشکلاتی در معابر شهری در زمینه آبگرفتگی به وجود آمد که به همین علت طرح دوباره مورد بازنگری قرار گرفت چرا که طرح قبل به علت تغییر در معابر شهر قابل اجرا نیست و باید بازنگری شود.

علی‌ضمیر تأکید کرد: قول داده‌ایم ظرف ۳ ماه آینده عملیات رفع نقاط بحرانی شهر از جمله رسالت، بلوار جعفرطیار و شهید رجایی به صورت ویژه اجرا شود.

معاون عمرانی شهردار همدان نیز از انتشار آگهی مناقصه پروژه میدان پیشاهنگی خبر داد و گفت: اجرای تونل یا زیرگذر در این میدان به نظر مشاور بستگی دارد و هر طرحی که مشاوران ذی‌صلاح تهیه کنند، بهترین حالت اجرا خواهد شد.

موسی رسولی با بیان اینکه به مشاوران یک ماه فرصت داده خواهد شد، افزود: درباره میدان پیشاهنگی هر چه مشاوران اهل فن تصمیم بگیرند دستور کار شهرداری خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه مناقصه ۳۰ پروژه عمرانی در همدان برگزار شده است، ادامه داد: فاز ۲ پروژه شهرک فرهنگیان نیز به اتمام رسیده و ۵ پیمانکار شرکت کردند که روز پنجشنبه پاکت‌ها باز خواهد شد و مناقصه برگزار می‌شود.

رسولی بیان کرد: قرارداد پخش۳۰۰ هزار تن آسفالت بسته شده و ۵ پیمانکار بخش خصوصی گرفته شده اما به دلیل شرایط جوی تاکنون فقط ۱۱هزار تن آسفالت‌ریزی انجام شده است.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
به نقل از خبرگزاری تاس، «گنل سانوسیان» وزیر توسعه منطقه‌ای و زیرساخت‌های ارمنستان در حاشیه هشتمین مجمع بین منطقه‌ای ارمنستان و روسیه گفت که ارمنستان انتظار دارد شرکت‌های روسی در مناقصه احداث بزرگراه راهبردی شمال به جنوب منتهی به ایران...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها