دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   برگزاری 2 مناقصه در ایلام برای آماده سازی زیرساخت‌های اربعین
۲۴ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۵۳

برگزاری ۲ مناقصه در ایلام برای آماده سازی زیرساخت‌های اربعین

راهداری در جهت تلاش برای مهیا کردن جاده امن برای زائران پیاده روی ازبعین ۹۶ اقدام به برگزاری ۲ مناقصه ۷ کیلومتری و مناقصه کنارگذر شرقی ایلام کرده است.

از اربعین سال ۹۵ تا امروز که حدود ۳ ماه به اربعین حسینی باقی‌ مانده تاکنون خدمات زیادی در حوزه‌های مختلف از جمله راه‌سازی انجام شده است.

«نورالله دلخواه» مدیرکل حمل‌ونقل و راهداری استان ایلام نیز اظهار کرد: بعد از اربعین سال گذشته مشکلات و کمبودهای حوزه حمل‌ونقل و راهداری احصاء شد و در راستای برطرف کردن آن‌ها برای اربعین امسال هستیم و خوشبختانه با وجود مشکلات مالی تلاش‌های زیادی در جهت حل مشکلات انجام شده است.

وی بابیان اینکه در حوزه راهداری حذف نقاط حادثه‌خیز، آشکارسازی و اصلاح پیچ‌های خطرناک، تعمیر کلیه ایستگاه‌های چشمک‌زن، اصلاح طرفین راه‌ها، لکه‌گیری و نصب نیوجرسی انجام‌شده است، تصریح کرد: ۲ هزار  عدد مسیر نما، ۴۰۰ کیلومتر خط‌کشی شده و تا اربعین ۸۰۰ کیلومتر خط‌کشی جاده صورت می‌گیرند.

دلخواه ادامه داد: برگزاری مناقصه ۷ کیلومتری، لکه‌گیری، مناقصه کنارگذر شرقی ایلام، ساماندهی روشنایی مهدی‌آباد و ارتقاء روشنایی داخل تونل‌ها از دیگر برنامه‌ها بوده است. 

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب