پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   بزرگترین بیمارستان ساز جهان سرمایه گذار بیمارستان ارومیه شد
۷ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۲۴

بزرگترین بیمارستان ساز جهان سرمایه گذار بیمارستان ارومیه شد

روح الله حضرت پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و داوود دانش جعفری مشاور عالی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در دیدار با هیات عالی‌رتبه سرمایه گذار اتریشی ضمن عقد تفاهم نامه همکاری ظرف سه ماه آینده برای انجام فاینانس، ساخت و تجهیز بیمارستان نسل پنجمی ۶۰۰ تخت خوابی علوم پزشکی ارومیه به توافق رسیدند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت :شرکت بزرگ اتریشی سرمایه گذاری، ساخت و تجهیز بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی ارومیه را بر عهده گرفت.

شایان ذکر است این شرکت که از آن به عنوان بزرگترین بیمارستان ساز نسل پنجم جهان یاد می‌شود، با پی‌گیری های نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اینبار سرمایه خود را به ارومیه خواهد آورد.

گفته می‌شود این شرکت اتریشی متعهد شده است که این بیمارستان را ظرف مدت چهار سال به مردم ارومیه تحویل دهد.

همچنین اعلام شده است که در طول مدت ساخت بیمارستان هزاران شغل برای جوانان ارومیه ای ایجاد شده و با اتمام طرح، ارومیه به یکی از قطب های توریسم درمانی کشور تبدیل می‌شود.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...
دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها