بزرگترین فروشگاه اینترنتی محصولات کشاورزی

ایران کشاورزی

چاپ

فروشگاه اینترنتی ایران کشاورزی فعالیت خود را در سال ۱۳۹۶ با هدف ارائه ی خدمات صادقانه به بخش کشاورزی ، کمک شایان در رشد و پیشرفت کشاورزی نوین در بخش باغداری و زراعت، ایجاد امکان در خرید آسان و مطمئن برای مشتریان خود، وهمچنین ایجاد پل ارتیاطی بین کشاورزان و بهترین برندهای دنیای کشاورزی، شروع کرده است.

فروشگاه اینترنتی ایران کشاورزی در راستای احقاق اهداف بلند خود خیلی زود توانست با تکیه بر دانش خود در کسب و کار الکترونیکی، نیروی انسانی متعهد و توانا، سرمایه گذاری هدفمند در عرصه ی کشاورزی نوین و همچنین استفاده از تجربه ی ۳۰ سال خدمت به کشاورزان از طریق فروش محصولات کشاورزی، به یکی از پر بازدید ترین وبسایت های فروشگاهی در زمینه ی خدمات کشاورزی بدل شود.

این موسسه با حساسیت ویژه ای که روی محصولات وارد شده در لیست فروشگاهی خود دارد تضمین می کند که بهترین برند های موجود در بازار ایران را با قیمت مناسب در اختیار کاربران خود قرار دهد. یکی از مهمترین برتری های فروشگاه اینترنتی ایران کشاورزی نسبت به رقیبان خود این است که شرکت رهروان رویش سبز و مدیریت محترم این شرکت جناب اقای باقری خود از واردکنندگان بزرگ کود، سم، و بذر است، شما کشاورزان عزیز با توجه به حذف واسطه ها خرید خود را با قیمت بسیار پایین تر انجام میدهید.

محصولات مرغوب کشاورزی را از ما بخواهید

 تضمین بهترین قیمت و ضمانت اصل بودن کالا

 تحویل اکسپرس و پرداخت در محل

تلفن: ۰۲۶۳۶۷۰۱۲۶۲

موبایل: ۰۹۱۲۰۲۸۴۴۲۷

وبسایت : www.irankeshavarzi.com

آدرس: البرز، کرج، جاده محمد شهر، نبش پمپ بنزین زهره، فروشگاه کشاورزی ایران زمین