سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی, اقتصادی  »   بلک فرایدی سایت مناقصات ایران تندر با 40 درصد تخفیف
۱ آذر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۳۹

بلک فرایدی سایت مناقصات ایران تندر با ۴۰ درصد تخفیف

جشنواره تخفیف‌های ویژه خدمات این شرکت با عنوان جشنواره بلک فرایدی ایران تندر به مناسبت آخرین جمعه ماه نوامبر و همزمان با سراسر دنیا و در دوره زمانی ۳ روز برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند تمامی اشتراکات سایت مناقصات کشور را از طریق وب سایت ایران تندر و با ۴۰ تخفیف تهیه کنند.

میرکمالی مدیرعامل شرکت ایران تندر مشتری مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از خدمات شرکت فراهم شود.

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: مشتریان محترم می توانند برای خرید و فعالسازی اشتراک با تخفیف ۴۰ درصدی کد تخفیف blackfriday را در مرحله چهارم ثبت نام خود در وب سایت ایران تندر به نشانی www.etender.ir مراجعه نمایند.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , اقتصادی

پیروز کرمی گفت:سرانه دانش آموزی در مدارس  کهگیلویه و بویراحمد ۸.۲ درصد بوده که نسبت به متوسط کشور که تقریبا ۵.۲ می باشد سرانه آموزشی نسبتا خوبی را در استان داریم.  در سال گذشته ۱۷۴ کلاس درس توسط سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه...
دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...

مطالب مرتبط با برچسب

🔥 بلک فرایدی پایگاه مناقصات مزایدات فقط 6و7و8 آذر 💥 55 درصد تخفیف روی تمامی سرویس ها بهترین فرصت برای خرید...