دوشنبه, ۰۶ تیر ۱۴۰۱
»   اقتصادی, اقتصادی  »   بلک فرایدی سایت مناقصات ایران تندر با 40 درصد تخفیف
1 آذر 1397 , ساعت 13:39

بلک فرایدی سایت مناقصات ایران تندر با ۴۰ درصد تخفیف

جشنواره تخفیف‌های ویژه خدمات این شرکت با عنوان جشنواره بلک فرایدی ایران تندر به مناسبت آخرین جمعه ماه نوامبر و همزمان با سراسر دنیا و در دوره زمانی ۳ روز برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند تمامی اشتراکات سایت مناقصات کشور را از طریق وب سایت ایران تندر و با ۴۰ تخفیف تهیه کنند.

میرکمالی مدیرعامل شرکت ایران تندر مشتری مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از خدمات شرکت فراهم شود.

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: مشتریان محترم می توانند برای خرید و فعالسازی اشتراک با تخفیف ۴۰ درصدی کد تخفیف blackfriday را در مرحله چهارم ثبت نام خود در وب سایت ایران تندر به نشانی www.etender.ir مراجعه نمایند.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , اقتصادی

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

🔥 بلک فرایدی پایگاه مناقصات مزایدات فقط 6و7و8 آذر 💥 55 درصد تخفیف روی تمامی سرویس ها بهترین فرصت برای خرید...

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها