شنبه, ۰۲ شهریور ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   بودجه هزار میلیاردی برای ارتقای بهره وری معدنی
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ , ساعت ۱۳:۲۱

بودجه هزار میلیاردی برای ارتقای بهره وری معدنی

عبداله مهاجر دارابی در همایش تجلیل هفته صنعت و معدن استان با اظهار اینکه بخش تولید و صنعت همچنان زمینگیر است افزود: در حال حاضر هزینه‌های تولید سه برابر شده است.
وی ادامه داد: یکی از مشکلات جدی در حوزه تولید نوسانات ارزی است و تولیدکننده نمی‌داند با چه قیمتی باید تولید و با چه قیمتی عرضه کند.
مهاجر یادآور شد: یکی از مسائل دیگری که تولیدکنندگان را رنج می‌دهد اینکه طرح‌های زیادی در حوزه معدن و صنعت در مازندران وجود دارد اما استان به جایگاه خود نرسیده است.
رئیس اتاق بازرگانی تصریح کرد: نیاز است مازندران از نظر معدنی و بهره وری در جایگاه مطلوب قرار گیرد و در این راستا هزار میلیارد تومان از سوی وزیر صنعت برای ارتقای بهره وری معدنی درنظر گرفته شده است.
وی با اشاره به مشکلات فراروی صادرات ادامه داد: مازندران با توجه به موقعیت آمادگی برای صادرات کالا را دارد ولی از ظرفیت‌های خوب مازندران در این حوزه استفاده نشده است.

برگرفته از سایت اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی مازندران

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

تعرفه خدمات نقشه‌برداري سال 1398 برگرفته از سایت نظام فنی و اجرایی کشور جهت دانلود اینجا کلیک...
سیدمهدی طبیب زاده در چهل و ششمین نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان با موضوع بررسی مسائل و مشکلات زغالسنگ استان افزود: آثار انحصار در اقتصاد، بی توجهی به بخش خصوصی و ایجاد مشکلات متعدد...

مطالب مرتبط با برچسب

عبداله مهاجر دارابی برای دومین بار رییس اتاق شد با برگزاری نخستین جلسه هیأت نمایندگان، اعضای هیأت رئیسه اتاق بازرگانی مازندران مشخص شدند. نخستین جلسه هفتمین دوره هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران با دستور کار انتخاب هیأت رئیسه...
حبیب اله ملکوتی فر سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در آکتائو قزاقستان با اشاره به ظرفیت بالای منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: بنادر امیرآباد و آکتائو می تواند فصل مشترک همکاری های فی مابین باشد.   رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها