چهارشنبه, ۰۷ آبان ۱۳۹۹
»   مدیران برتر  »   بیایید درباره کسب و کارتان صحبت کنیم
۵ مرداد ۱۳۹۹ , ساعت ۱۴:۳۶

بیایید درباره کسب و کارتان صحبت کنیم

مجموعه محاسب پرداز حکمت با سابقه ای افزون بر ۲۵ سال تجربه و کسب عنوان نمایندگی منتخب از شرکت طرفه نگار (نرم افزار مالی و حسابداری هلو) در طی ۳ سال اخیر، در زمینه IT، فروش و پشتیبانی نرم افزارهای حسابداری، و خدماتی ، افتخار آنرا داشته تا مورد تایید بیش از ۳۰۰۰ بنگاه اقتصادی و فعال بازار کسب و کار قرار گیرد..

این مجموعه برای کسب رضایت بیشتر مخاطبین خود و رسیدن به حداکثر سطح از کیفیت ارائه خدمات، از کارشناسان جوان و فعال در حوزه های IT و حسابداری دعوت بعمل آورده و در این زمینه فعالیت میکند.

مهمترین و حیاتی ترین بخش هر کسب و کار و بنگاه اقتصادی ای، بخش مالی و حسابداری آن مجموعه میباشد.بنا به تجربیات حاصله در هر نوع و هر اندازه کسب و کاری میدانیم که نداشتن بخش مالی مطمئن، سالم و بروز میتواند حتی بشکل نامحسوسی اعتبار و پیشرفت هر کسب و کاری را بخطر اندازد..

بنابراین داشتن نرم افزار کارا، ساده و در عین حال حرفه ای و مناسب وتیم پشتیبانی با دانش کافی .میتواند هر کسب و کاری را در معرض گسترش، پیشرفت و ترقی بسیار زیاد قرار دهد.

منتظر حضور گرم شما و استفاده از خدمات مجموعه محاسب پرداز حکمت هستیم تا بتوانیم شاهد لبخند رضایت و موفقیتهای روزافزونتان باشیم.

نمایندگی فروش و پشتیبانی، حسابداری و حسابرسی، طراحی و راه اندازی شبکه، برنامه نویسی و خاص نویسی و طراحی فاکتور، طراحی لوگو و تبلیغات، طراحی سیستمهای نوبت دهی آنلاین

تفاوت بین موفقیت و شکست یک تیم عالی است!

همین الان با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی یا حضوری همکاران بخش فروش ما برای خرید نرم افزار مناسب کسب و کارتان کمک بگیرید .

شماره های تماس :
۰۲۱۲۶۴۱۲۳۶۶
۰۲۱۲۶۴۱۲۳۶۹

www.mohasebpardaz.com

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

امروزه خرید اینترنتی و اقبال مردم برای استفاده از فروشگاه های اینترنتی رو به افزایش است و در نتیجه فروشگاه های بیشماری در حال خدمات رسانی هستند. فروشگاه اینترنتی تاپ تشک در زمینه عرضه و فروش انواع تشک های اصل و...
فروشگاه ‌تکنو ‌ابزار با فعالیت چندساله در حوزه ابزارآلات ‌دستی، برقی ‌و صنعتی توانسته بستر مناسبی را برای تمام اقشار جامعه و متخصصین اهل فن جهت بررسی و خرید انواع ابزار فراهم سازد . خرید ابزار مناسب همیشه کار آسانی نیست...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها