سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   بیشترین تعداد تعاونی های ثبت شده در تیرماه مربوط به کدام بخش هاست؟
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۳۶

بیشترین تعداد تعاونی های ثبت شده در تیرماه مربوط به کدام بخش هاست؟

بیشترین تعداد تعاونی های ثبت شده در تیرماه مربوط به بخش های صنعت و کشاورزی بوده است که استان های خراسان رضوی و فارس در این زمینه نسبت به بقیه استان ها پیشرو بودند.

۴۱۵۵ فرصت شغلی در بخش تعاون با تاسیس ۲۵۲ تعاونی و ۲ اتحادیه ایجاد شد.

بر اساس گزارش مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در تیر ماه سال ۱۳۹۶ تعداد ۲۵۲ تعاونی و دو اتحادیه در کل کشور به ثبت رسیده که تعداد کل اعضای تعاونی‌ها ۷۹۵۱ نفر و میزان فرصت شغلی ۴۱۵۵ نفر بوده است.

ویژگیهای تعاونی‌های ثبت شده در تیرماه امسال حاکی از آن است که بیشترین تعداد تعاونی ثبت شده مربوط به گرایش‌های صنعت و کشاورزی بوده و به لحاظ بررسی توزیع جغرافیایی،‌ استانهای خراسان رضوی و فارس بیشترین تعداد تعاونیهای ثبت شده در این ماه را به خود اختصاص داده‌اند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب