یکشنبه, ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
»   اقتصادی, امور زیربنایی  »   بیش از 23 تن چوب جنگلی قاچاق در رشت کشف شد
6 بهمن 1395 , ساعت 12:06

رئیس اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس گیلان:

بیش از ۲۳ تن چوب جنگلی قاچاق در رشت کشف شد

 سرهنگ «علی یوسفی»، رئیس اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس گیلان از کشف چوب قاچاق به ارزش بیش از ۲۵۳ میلیون ریال در رشت خبر داد و اظهار کرد: در پی کسب خبر مبنی بر این‌که دو متهم در لشت نشا نسبت به قاچاق چوب جنگلی اقدام می کنند، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار گرفت.

وی با تصریح بر این‌که مأموران با تحقیقات پلیسی به صحت گزارش ها پی بردند، افزود: طبق بررسی ها این دو متهم با علامت‌گذاری و صدور پروانه جعلی و پلاک‌کوبی درخت های جنگلی، نسبت به برش و قاچاق چوب های جنگلی اقدام می کردند.

یوسفی با تأکید بر این‌که دو مرد ۵۵ و۴۲ ساله اهل و ساکن لشت نشا در این رابطه شناسایی شدند، یادآور شد: مأموران با تحقیقات پلیسی دو کامیون حامل چوب های قاچاق این دو قاچاقچی را در یکی از جاده های لشت نشا شناسایی و کامیون ها را متوقف کردند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در بازرسی از این دو کامیون بیش از ۲۳ تن چوب جنگلی قاچاق در رشت کشف شد .

یوسفی با یادآوری این‌که چوب ها مذکور ۲۵۳ میلیون و ۵۸۰ هزار ریال ارزش داشتند، یادآور شد: دو راننده و یک قاچاقچی این چوب ها پس از دستگیری با تشکیل پرونده به مقام های ذی‌ربط معرفی شدند.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , امور زیربنایی

مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی گیلان اعلام کرد: سرمایه گذار پیشین کاروانسرای شاه عباسی (لات) بنا به دلایل شخصی امکان ادامه همکاری نداشته لذا ، سرمایه گذار این بنای تاریخی به شخص دیگری محول شده است. ولی جهانی روز...
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه نیروهای بومی هر منطقه در معادن بکارگیری شوند گفت: اگر نیروهای بومی مناطق متخصص نیستند در حین انجام کار، آموزش‌های لازم به آن‌ها ارائه شود تا بتوانند جذب کار شوند و این...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها