سه شنبه, ۰۱ تیر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, امور زیربنایی, فرهنگ و هنر, مدیران برتر  »   بیهوشی رضا رشید پور در حین برنامه زنده ” حالا خورشید “
۷ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۳:۰۲

صبح چهارشنبه اتفاق افتاد

بیهوشی رضا رشید پور در حین برنامه زنده ” حالا خورشید “

برنامه زنده « حالا خورشید» شبکه 3 سیما صبح روز چهارشنبه، به علت بیهوش شدن رضا رشیدپور، مجری در حین اجرا ناتمام ماند.

 

 و به نقل از گزارش روز چهارشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا از منبع آگاه در شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران، مجری برنامه حالا خورشید تنها به دلیل افت فشار بی هوش شده و حال عمومی وی خوب است.
بنا به گفته وی، رشیدپور اکنون از استودیوی گلستان، محل اجرای این برنامه خارج از صدا و سیما، به بیمارستان بقیه الله (عج) انتقال یافته و تا ساعتی دیگر از بیمارستان مرخص می شود.
«حالا خورشید» یک برنامه صبحگاهی از گروه اجتماعی شبکه سه سیما است که به تهیه کنندگی و اجرای رضا رشیدپور در قالبی ترکیبی و گفتگومحور با نگاهی اجتماعی است که هر روز صبح از ساعت هفت تا ۹ به موضوع‌های مختلف جامعه می‌پردازد.
این مجله صبحگاهی بخشی به نام کارنامه دارد که مخاطبان به یک سری از رویدادها و شخصیت ها نمره می دهند. این شخصیت می تواند یک چهره فرهنگی، هنری و یا سیاسی باشد که در طول هفته مردم به او نمره می دهند و در انتهای هفته او به برنامه می آید و از کارنامه خود دفاع می کند.

به گزارش فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , امور زیربنایی  , فرهنگ و هنر  , مدیران برتر

به نقل از اقتصاد آنلاین،شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در نظر دارد تأمین «خدمات أیاب و ذهاب کارکنان» خود را به پیمانکاران توانمند و دارای صلاحیت واگذار کند.  از تمامی شرکت‌های فعال در این زمینه، دعوت می‌شود تا از تاریخ اول تا...
به نقل از اقتصاد آنلاین،شرکت ایرانسل در نظر دارد در یک مزایدۀ عمومی فروش تعدادی تجهیزات مخابراتی مستعمل و معیوب خود را به فروش برساند.  شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در نظر دارد تعدادی تجهیزات مخابراتی مستعمل و معیوب خود (شامل رک،...

مطالب مرتبط با برچسب