پنجشنبه, ۰۹ تیر ۱۴۰۱
»   اجتماعی, امور زیربنایی, فرهنگ و هنر, مدیران برتر  »   بیهوشی رضا رشید پور در حین برنامه زنده ” حالا خورشید “
7 بهمن 1395 , ساعت 13:02

صبح چهارشنبه اتفاق افتاد

بیهوشی رضا رشید پور در حین برنامه زنده ” حالا خورشید “

برنامه زنده « حالا خورشید» شبکه 3 سیما صبح روز چهارشنبه، به علت بیهوش شدن رضا رشیدپور، مجری در حین اجرا ناتمام ماند.

 

 و به نقل از گزارش روز چهارشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا از منبع آگاه در شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران، مجری برنامه حالا خورشید تنها به دلیل افت فشار بی هوش شده و حال عمومی وی خوب است.
بنا به گفته وی، رشیدپور اکنون از استودیوی گلستان، محل اجرای این برنامه خارج از صدا و سیما، به بیمارستان بقیه الله (عج) انتقال یافته و تا ساعتی دیگر از بیمارستان مرخص می شود.
«حالا خورشید» یک برنامه صبحگاهی از گروه اجتماعی شبکه سه سیما است که به تهیه کنندگی و اجرای رضا رشیدپور در قالبی ترکیبی و گفتگومحور با نگاهی اجتماعی است که هر روز صبح از ساعت هفت تا ۹ به موضوع‌های مختلف جامعه می‌پردازد.
این مجله صبحگاهی بخشی به نام کارنامه دارد که مخاطبان به یک سری از رویدادها و شخصیت ها نمره می دهند. این شخصیت می تواند یک چهره فرهنگی، هنری و یا سیاسی باشد که در طول هفته مردم به او نمره می دهند و در انتهای هفته او به برنامه می آید و از کارنامه خود دفاع می کند.

به گزارش فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , امور زیربنایی  , فرهنگ و هنر  , مدیران برتر

محدودیت ذخایر انرژی‌های هیدروکربنی و کاهش احتمالی اقبال جهانی به آن، کشورهای حاشیه خلیج‌فارس را به فکر ایجاد تنوع در سبد انرژی انداخته است. همزمان با روند جهانی استقبال از انرژی‌های تجدیدپذیر این کشورها نیز برای قطع وابستگی به درآمدهای...
شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در نظر دارد تعدادی اقلام ضایعاتی خود را در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان و تبریز، از طریق مزایدۀ عمومی به فروش برساند. شرکت ایرانسل از متقاضیان دعوت می‌شود از تاریخ ۷ تا ۱۳ تیر ۱۴۰۱، با...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها