شنبه, ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
»   اقتصادی, اقتصادی, امور زیربنایی, بین الملل, صنعت و معدن, مدیران برتر, نمایشگاه  »   تحریم جدید آمریکا علیه شرکت فولاد، جنبه تبلیغاتی دارد
۲۱ دی ۱۳۹۸ , ساعت ۱۷:۲۲

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان:

تحریم جدید آمریکا علیه شرکت فولاد، جنبه تبلیغاتی دارد

 مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: تحریم‌های جدید آمریکا و قرار گرفتن شرکت فولاد هرمزگان در لیست شرکت‌های مشمول تحریم عمدتاً جنبه تبلیغاتی داشته و تأثیری بر (ای پی اس) و دیگر فعالیت‌های اقتصادی این شرکت در داخل و خارج از کشور نخواهد داشت.

ارزانی

محسن ارزانی صبح روز ۲۱ دی‌ماه ۹۸ در پی اعمال تحریم‌های جدید آمریکا  و قرار گرفتن شرکت فولاد هرمزگان در لیست شرکت‌های مشمول تحریم، اظهار کرد: اعلام تحریم‌های جدید، موضوع جدیدی نیست و تحریم‌های اخیر چیزی اضافه بر آنچه تاکنون بوده است، ندارد.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان، افزود: فولاد هرمزگان از سال‌ها قبل همچون سایر بخش‌های اقتصادی کشور با تحریم روبه‌رو بوده است؛ تحریم‌های اخیر آمریکا بیش از آنکه بر اقتصاد ایران اثرگذار باشد، اقدامی نمایشی از طرف این کشور است.

ارزانی، تصریح کرد: در شرکت فولاد هرمزگان این تحریم‌ها خللی در جریان فعالیت‌های تولیدی، مالی و بازرگانی و صادرات شرکت ایجاد نخواهد کرد.

وی، با بیان اینکه یکی از فرصت‌هایی که از طریق تحریم ایجاد شده راه‌اندازی نهضت بومی‌سازی در صنعت کشور است، عنوان کرد: با تدابیر هوشمندانه‌ای که از سال‌ها قبل از سوی مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و تکیه‌بر توان داخلی اندیشیده  شد، فولاد هرمزگان نیز در همین راستا  استراتژی بومی‌سازی و استفاده از توان داخل کشور را در دستور کار خود قرار داد و بخش بسیار زیادی از  قطعات و مواد موردنیاز  خود را از این طریق تأمین کرده و در  معدود مواردی نیز با جایگزینی دیگر منابع عملاً وابستگی خود را در این زمینه کاهش و آن را به نحو مطلوب مدیریت کرده است.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان، ادامه داد: نکته مهم و قابل‌توجه این است که تحریم جدید عمدتاً جنبه تبلیغاتی داشته و هدف آن محدودیت دسترسی شرکت‌ها به شبکه‌های فروش و  بازرگانی است، درحالی‌که فولاد هرمزگان، روابط تجاری و مستقل خود را داشته و تحریم اخیر تأثیری بر (ای پی اس) و  دیگر فعالیت‌های اقتصادی شرکت در داخل و خارج از کشور نخواهد داشت و به کلیه اهداف مدنظر  خود دست خواهیم یافت.

به گزارش

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , اقتصادی  , امور زیربنایی  , بین الملل  , صنعت و معدن  , مدیران برتر  , نمایشگاه

میزان حق الزحمه دریافتی امین و هیئت امنای اماکن مذهبی در سال 1398 تصویبنامه مصوب جلسه مورخ ۹۸/۱۱/۱۶ هیات وزیران درخصوص "آیین نامه چگونگی هزینه وجوه حاصل از حق التولیه و حق النظاره و میزان حق الزحمه امین یا هیات امنای...
این روزها بخش عمده ای از فضای اقتصادی، به ویژه در حوزه های گردشگری (از جمله هتل ها، آژانس های مسافرتی و به طور کلی همه بخش های خدماتی)، تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته اند. طبق آمار در مشهد 20 هزار نفر در حوزه هتل داری و اقامتگاه ها مشغول به...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها