دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   تحریم مراسم برترین‌های فوتبال آسیا
۲۳ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۵۷

رئیس فدراسیون فوتبال ایران خبر داد

تحریم مراسم برترین‌های فوتبال آسیا

رئیس فدراسیون فوتبال ایران، تحریم مراسم برترین های فوتبال آسیا را با ارسال نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد.

مهدی تاج در نامه ای به شیخ سلمان ضمن انتقاد از غیبت نمایندگان ایران در بخش‌های مختلف برترین‌های سال آسیا و با  اشاره به دستاوردهای فدراسیون فوتبال ایران در سال ۲۰۱۶ نسبت به لیست منتشرشده نامزدهای جوایز سالیانه کنفدراسیون فوتبال آسیا، اعتراض خود را اعلام کرد.

مراسم برترین های فوتبال آسیا ۲۰۱۶ در روز ۱ دسامبر ۲۰۱۶ به میزبانی ابوظبی برگزار می شود که به دنبال آن لیست نامزدهای دریافت جوایز منتشر شده است و در هیچ یک از لیست های منتشر شده، هیچ گزینه ای از فدراسیون فوتبال ایران قرار ندارد.

این درحالی است که رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال گفت: احتمال دارد در مراسم برترین‌های سال فوتبال آسیا نام فوتسال ایران به صورت شفاهی فقط با یک عنوان اعلام شود، در واقع یا بهترین تیم و یا بهترین بازیکن به عنوان خواهد رسید که این نحوه انتخاب خیلی عجیب است.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب