شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   تحریم مراسم برترین‌های فوتبال آسیا
۲۳ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۵۷

رئیس فدراسیون فوتبال ایران خبر داد

تحریم مراسم برترین‌های فوتبال آسیا

رئیس فدراسیون فوتبال ایران، تحریم مراسم برترین های فوتبال آسیا را با ارسال نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد.

مهدی تاج در نامه ای به شیخ سلمان ضمن انتقاد از غیبت نمایندگان ایران در بخش‌های مختلف برترین‌های سال آسیا و با  اشاره به دستاوردهای فدراسیون فوتبال ایران در سال ۲۰۱۶ نسبت به لیست منتشرشده نامزدهای جوایز سالیانه کنفدراسیون فوتبال آسیا، اعتراض خود را اعلام کرد.

مراسم برترین های فوتبال آسیا ۲۰۱۶ در روز ۱ دسامبر ۲۰۱۶ به میزبانی ابوظبی برگزار می شود که به دنبال آن لیست نامزدهای دریافت جوایز منتشر شده است و در هیچ یک از لیست های منتشر شده، هیچ گزینه ای از فدراسیون فوتبال ایران قرار ندارد.

این درحالی است که رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال گفت: احتمال دارد در مراسم برترین‌های سال فوتبال آسیا نام فوتسال ایران به صورت شفاهی فقط با یک عنوان اعلام شود، در واقع یا بهترین تیم و یا بهترین بازیکن به عنوان خواهد رسید که این نحوه انتخاب خیلی عجیب است.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...
به نقل از ایرنا،این مهم در راستای نام‌گذاری سال جاری با عنوان «سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» توسط رهبر معظم انقلاب، همچنین لزوم حمایت از صاحبان صنایع کوچک انجام شد. به این منظور صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با پذیرش ریسک...

مطالب مرتبط با برچسب