سه شنبه, ۰۷ تیر ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   تحریم مراسم برترین‌های فوتبال آسیا
23 آبان 1395 , ساعت 12:57

رئیس فدراسیون فوتبال ایران خبر داد

تحریم مراسم برترین‌های فوتبال آسیا

رئیس فدراسیون فوتبال ایران، تحریم مراسم برترین های فوتبال آسیا را با ارسال نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد.

مهدی تاج در نامه ای به شیخ سلمان ضمن انتقاد از غیبت نمایندگان ایران در بخش‌های مختلف برترین‌های سال آسیا و با  اشاره به دستاوردهای فدراسیون فوتبال ایران در سال ۲۰۱۶ نسبت به لیست منتشرشده نامزدهای جوایز سالیانه کنفدراسیون فوتبال آسیا، اعتراض خود را اعلام کرد.

مراسم برترین های فوتبال آسیا ۲۰۱۶ در روز ۱ دسامبر ۲۰۱۶ به میزبانی ابوظبی برگزار می شود که به دنبال آن لیست نامزدهای دریافت جوایز منتشر شده است و در هیچ یک از لیست های منتشر شده، هیچ گزینه ای از فدراسیون فوتبال ایران قرار ندارد.

این درحالی است که رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال گفت: احتمال دارد در مراسم برترین‌های سال فوتبال آسیا نام فوتسال ایران به صورت شفاهی فقط با یک عنوان اعلام شود، در واقع یا بهترین تیم و یا بهترین بازیکن به عنوان خواهد رسید که این نحوه انتخاب خیلی عجیب است.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها