دوشنبه, ۰۴ بهمن ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   تحریم مراسم برترین‌های فوتبال آسیا
۲۳ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۵۷

رئیس فدراسیون فوتبال ایران خبر داد

تحریم مراسم برترین‌های فوتبال آسیا

رئیس فدراسیون فوتبال ایران، تحریم مراسم برترین های فوتبال آسیا را با ارسال نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد.

مهدی تاج در نامه ای به شیخ سلمان ضمن انتقاد از غیبت نمایندگان ایران در بخش‌های مختلف برترین‌های سال آسیا و با  اشاره به دستاوردهای فدراسیون فوتبال ایران در سال ۲۰۱۶ نسبت به لیست منتشرشده نامزدهای جوایز سالیانه کنفدراسیون فوتبال آسیا، اعتراض خود را اعلام کرد.

مراسم برترین های فوتبال آسیا ۲۰۱۶ در روز ۱ دسامبر ۲۰۱۶ به میزبانی ابوظبی برگزار می شود که به دنبال آن لیست نامزدهای دریافت جوایز منتشر شده است و در هیچ یک از لیست های منتشر شده، هیچ گزینه ای از فدراسیون فوتبال ایران قرار ندارد.

این درحالی است که رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال گفت: احتمال دارد در مراسم برترین‌های سال فوتبال آسیا نام فوتسال ایران به صورت شفاهی فقط با یک عنوان اعلام شود، در واقع یا بهترین تیم و یا بهترین بازیکن به عنوان خواهد رسید که این نحوه انتخاب خیلی عجیب است.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها