چهارشنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
»   اقتصادی, امور زیربنایی, انرژی, صنعت و معدن  »   تخصیص 100میلیارد تومان برای گازرسانی به روستاهای کشور
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۲۸

تخصیص ۱۰۰میلیارد تومان برای گازرسانی به روستاهای کشور

مشاور وزیر نفت در امور گاز در حاشیه سفر به بندرعباس در جمع خبرنگاران، گفت: تخصیص ۱۰۰میلیارد تومان برای گازرسانی به روستاهای کشور سال آینده و برای گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار است.

محمود آستانه افزود: هزینه ایجاد زیرساخت‌های گازرسانی به روستاها بر عهده دولت و به ازای هر خانوار بیش از چهار میلیون تومان است.

وی تصریح کرد: هدف‌گذاری شرکت گاز هرمزگان برای اتمام گازرسانی به شهرهای این استان، پایان سال ۱۳۹۷ است.

مشاور وزیر نفت در امور گاز خاطرنشان کرد: شرکت گاز هرمزگان برای گازرسانی به صنایع بزرگ غرب بندرعباس، کارخانه‌های تولید فولاد و آلومینیوم و شهرک‌های صنعتی استان، امکانات و تجهیزات لازم را در اختیار دارد.

آستانه اضافه کرد: در صورت اعلام آمادگی صاحبان صنایع در هرمزگان برای گازرسانی به واحدهای صنعتی، شرکت گاز استان در کمترین زمان، به این صنایع گازرسانی می‌کند.

وی اظهار کرد: استفاده از گاز در صنایع به‌جای سوخت‌های فسیلی برای دولت و فعالان بخش خصوصی صد درصد سودآوری دارد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , امور زیربنایی  , انرژی  , صنعت و معدن

به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهرداد محقق زاده گفت: اجرای متناسب‌سازی مستمری یکی از اصلی ترین دغدغه و مطالبه بازنشستگان و مستمری‌بگیران بوده که همواره موکول به تأمین بار مالی آن توسط دولت شده است...
به نقل از ایرنا، مظفر علی شائی روز سه‌شنبه در پاسخ به عدم تحقق جذب اعتبار ۵۰ درصدی سهم مشارکتی خود برای احداث سه زمین چمن ورزشی در شهرستان هلیلان، اظهار داشت: برای تامین اعتبار سهم ۵۰ درصدی، سازمان رایزنی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها