دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی, اقتصادی, سیاسی, صنعت و معدن  »   تخلف های اداری طی سال گذشته توسط بازرسی گلستان شناسایی شد
۲۲ مهر ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۰۰

تخلف های اداری طی سال گذشته توسط بازرسی گلستان شناسایی شد

مدیر کل بازرسی گلستان گفت: در بازرسی های انجام شده طی یکسال گذشته ۲۳۸ مورد تخلف اداری شناسایی و معرفی شده است.

به نقل از خبرگزاری مهر ، محمد تقی مشهدی عصر چهارشنبه درنشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: سازمان بازرسی کشور یک سازمان نظارتی است و با دو رویکرد مهم مبارزه با فساد در دستگاه های اداری و حمایت ازتولید در کنار دیگر وظایف ذاتی خود به مردم خدمت رسانی می کند.

وی با بیان اینکه بازرسی ها بر حسب موضوع به سه طریق انجام می شود افزود: روش اول بازرسی های موردی است که با اعلام اشخاص ما وارد عمل می شویم و در روش دوم شامل بازرسی های مستمر و برنامه ای است که بر اساس موضوعات مهم و آسیب های استان برنامه ها تدوین و بازرسی ها در طول سال انجام می شود.

وی ادامه داد در بازه زمانی مهر ۹۹ تا مهرماه ۱۴۰۰ تعداد هزارو ۳۳۱ مورد ثبت اطلاعات اولیه توسط دستگاههای اجرایی در سامانه ستاد صورت گرفته است و بعد از آن ۴۰ درصد جلسات انجام شده مربوط به مزایده هایی بود که در دستگاه ها مختلف انجام شده بود و به واسطه تذکرات ۴۱ مورد پیشگیری صورت گرفت که به واسطه آن ۹۷ میلیارد تومان جلوی تضییع مال گرفته شد.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی  , اقتصادی  , سیاسی  , صنعت و معدن

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها