شنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۱
»   بین الملل  »   تخلیه ساختمانهای «دانشگاه سالفورد» به دلایل امنیتی
3 خرداد 1396 , ساعت 10:01

تخلیه ساختمانهای «دانشگاه سالفورد» به دلایل امنیتی

در پی حمله تروریستی به سالن «منچستر آرنا» در شهر منچستر انگلیس که به مرگ ۲۲ تن و زخمی شدن ۵۹ نفر دیگر انجامید، ساختمانهای «دانشگاه سالفورد» واقع در شهر منچستر به دلایل امنیتی تخلیه شدند.

به نقل از روزنامه ایندپندنت، در پی حمله تروریستی به سالن «منچستر حمله آرنا» در شهر منچستر انگلیس که به مرگ ۲۲ تن و زخمی شدن ۵۹ نفر دیگر انجامید، ساختمانهای «دانشگاه سالفورد» واقع در شهر منچستر به دلایل امنیتی تخلیه شدند.

دانشگاه سالفورد در یک پیام توئیتری اعلام کرد که ساختمانهای پردیس «پیل پارک»، «نیو آدلفی»، «لیدی هیل» و کتابخانه «کلیفورد ویتوورث» تخلیه شده اند و از دانشجویان خواست تا از دستورات کارکنان دانشگاه پیروی نمایند.

این دانشگاه در بیانیه ای اعلام کرد: «تیمهای خدمات اضطراری برای تحقیق در خصوص یک بسته مشکوک و به جای مانده در زیر یک نیمکت، به پردیس پیل پارک دانشگاه سالفورد اعزام شدند».

در ادامه این بیانیه آمده است که کتابخانه اصلی دانشگاه، ساختمان هنری نیو آدلفی و دانشکده بازرگانی لیدی هیل به منظور انجام اقدامات احتیاطی و پیشگیرانه تخلیه شدند و نیروهای پلیس نیز در حال حاضر با یک سگ مواد یاب در مکان موردنظر حضور دارند.

گفتنی است که پلیس انگلیس روز سه شنبه تأیید کرد که مظنون حمله بمب گذاری دوشنبه شب به سالن «منچستر آرنا» یک جوان ۲۲ ساله به نام «سلمان عابدی» بوده است. گزارشها حاکی از آن است که وی فرزند دو پناهجوی لیبیایی است که در زمان رژیم سرهنگ «معمر قذافی»، از کشور خود گریخته اند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

در مجموع ۲۱۹ اثر در حراجی پیش رو کریستیز به مزایده گذاشته خواهد شد و انتظار می‌رود ارزش کلی آثار فروخته شده بین ۹۰۴,۶۰۰ تا ۱.۴ میلیون دلار برسد. در ۲۴ سپتامبر ۱۶۸ عکس از مجموعه عکس‌های «جنگ داخلی» این موزه...
به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس به نقل از رویترز، از آنجایی‌که نگرانی ها در مورد تورم سبب تقویت قیمت ها شده است، قیمت طلا در معاملات امروز بازارهای جهانی افزایش یافت اما رشد ارزش دلار مانع از افزایش...

مطالب مرتبط با برچسب

به نقل از خبر آنلاین ; با ادامه همه گیری ویروس کرونا اکثر کشورهای درگیر شاهد کاهش نسبی در تعداد جان باختگان بوده اند و بسیاری از کشورها نیز با باز شدن بخش هایی از فعالیتهای جمعی خود موافقت کردند. در...
به نقل از یورو نیوز، مذاکرات نماینده انگلیس با اتحادیه اروپا در مورد برگزیت در بروکسل آغاز شد. «دیوید دیویس» به نمایندگی از انگلیس و «میشل بارنیه»  به نمایندگی از اتحادیه اروپا در این مذاکرات حضور دارند. دیوید دیویس پیش از سفر...

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها