سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   تداوم کاهش نرخ دلار / روند افزایشی قیمت طلا
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۲۰

تداوم کاهش نرخ دلار / روند افزایشی قیمت طلا

دلار آمریکا امروز در بازار آزاد تهران با هشت تومان کاهش قیمت ۳۸۱۲ تومان معامله شد اما با روندی افزایشی و رو به رشد قیمت طلا، هر گرم طلای ۱۸ عیار  ۱۱۷ هزار و ۴۷۶ تومان و هر مثقال طلا هم با ۱۰۰۰ تومان افزایش قیمت ۵۰۸ هزار و ۸۵۰ تومان فروخته شد.

در بازار ارز یورو با چهار تومان افزایش قیمت ۴۵۸۲ تومان، پوند انگلستان ۴۹۸۴ تومان و لیر ترکیه با پنج تومان کاهش ۱۱۰۷ تومان عرضه می‌شود. دلار مبادله‌ای نیز ۳۲۸۱ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت‌گذاری شده است.

در بازار سکه، ‌ سکه تمام طرح جدید با افزایش ۴۰۰ تومانی یک میلیون و ۲۱۹ هزار تومان، نیم سکه با کاهش ۴۱۰۰ تومانی ۶۳۳ هزار و ۵۰۰ تومان، ربع سکه با کاهش ۳۱۰۰ تومانی ۳۷۴ هزار و ۵۰۰ تومان و سکه گرمی بدون تغییر ۲۴۹ هزار تومان قیمت دارد.  

در میان انواع طلا هر گرم طلای ۱۸ عیار با روند افزایشی ۱۱۷ هزار و ۴۷۶ تومان، هر مثقال طلا با افزایش هزار تومانی ۵۰۸ هزار و ۸۵۰ تومان و هر اونس طلا برای معاملات در بازار جهانی ۱۲۶۱ دلار و ۷۰ سنت داد و ستد می‌شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب