پربازدید های دوشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

دوشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   تراز بازرگانی استان خراسان رضوی به بیش از یک میلیارد دلار رسید
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۵۷

تراز بازرگانی استان خراسان رضوی به بیش از یک میلیارد دلار رسید

ناظر گمرکات خراسان رضوی گفت: با توجه به مقایسه ارقام صادرات و واردات کالا، تراز بازرگانی خارجی گمرکات استان طی ۱۱ ماهه امسال مثبت و معادل یک میلیارد و ۷۶۴ میلیون دلار است.
امید جهانخواه افزود: دو میلیون و ۶۸۱ هزار تن کالا به ارزش دو میلیارد و ۷۴ میلیون دلار طی ۱۱ ماهه امسال از گمرکات و بازارچه های مرزی استان صادر شد که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در وزن ۳۹ درصد و در ارزش ۱۷ درصد افزایش داشت.
وی ادامه داد: طی ۱۱ ماهه سال گذشته کالاهای صادر شده از گمرکات و بازارچه های مرزی خراسان رضوی یک میلیون و ۹۳۱ هزار تن وزن و یک میلیارد و ۷۷۰ میلیون دلار ارزش داشته اند.
ناظر گمرکات خراسان رضوی گفت: عمده اقلام صادراتی از خراسان رضوی طی ۱۱ ماهه امسال زعفران، کفپوش و سیب بود که بیشتر به کشورهای افغانستان، ترکمنستان، عراق و امارات متحده عربی صادر شد.
ناظر گمرکات خراسان رضوی گفت: ۲۴۰ هزار تن کالا به ارزش ۳۱۰ میلیون دلار طی ۱۱ ماهه امسال هم از گمرکات و بازارچه های مرزی به استان وارد شد که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در وزن ۲۳ درصد و در ارزش ۹ درصد کاهش داشت.
جهانخواه میزان واردات کالا از گمرکات و بازارچه های مرزی استان طی ۱۱ ماهه سال گذشته را ۳۱۲ هزار تن به ارزش ۳۴۱ میلیون دلار ذکر کرد.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

دکتر محمد‌باقر نوبخت معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، در بخشنامه‌ای به تمام دستگاه‌های اجرایی، شیوه‌نامه اجرایی بند «و» تبصره (۵) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور را به منظور تسویه و تهاتر بدهی‌های دولت...
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز با اشاره به حاصل دیدار و مذاکره اش با رایزن اقتصادی مالزی، ازسفر نخست وزیر مالزی و هیات اقتصادی همراه به ایران با هدف توسعه فعالیت های تجاری و اقتصادی بین دو...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها