پربازدید های پنجشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۸

پنجشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   تراز بازرگانی استان خراسان رضوی به بیش از یک میلیارد دلار رسید
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۵۷

تراز بازرگانی استان خراسان رضوی به بیش از یک میلیارد دلار رسید

ناظر گمرکات خراسان رضوی گفت: با توجه به مقایسه ارقام صادرات و واردات کالا، تراز بازرگانی خارجی گمرکات استان طی ۱۱ ماهه امسال مثبت و معادل یک میلیارد و ۷۶۴ میلیون دلار است.
امید جهانخواه افزود: دو میلیون و ۶۸۱ هزار تن کالا به ارزش دو میلیارد و ۷۴ میلیون دلار طی ۱۱ ماهه امسال از گمرکات و بازارچه های مرزی استان صادر شد که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در وزن ۳۹ درصد و در ارزش ۱۷ درصد افزایش داشت.
وی ادامه داد: طی ۱۱ ماهه سال گذشته کالاهای صادر شده از گمرکات و بازارچه های مرزی خراسان رضوی یک میلیون و ۹۳۱ هزار تن وزن و یک میلیارد و ۷۷۰ میلیون دلار ارزش داشته اند.
ناظر گمرکات خراسان رضوی گفت: عمده اقلام صادراتی از خراسان رضوی طی ۱۱ ماهه امسال زعفران، کفپوش و سیب بود که بیشتر به کشورهای افغانستان، ترکمنستان، عراق و امارات متحده عربی صادر شد.
ناظر گمرکات خراسان رضوی گفت: ۲۴۰ هزار تن کالا به ارزش ۳۱۰ میلیون دلار طی ۱۱ ماهه امسال هم از گمرکات و بازارچه های مرزی به استان وارد شد که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در وزن ۲۳ درصد و در ارزش ۹ درصد کاهش داشت.
جهانخواه میزان واردات کالا از گمرکات و بازارچه های مرزی استان طی ۱۱ ماهه سال گذشته را ۳۱۲ هزار تن به ارزش ۳۴۱ میلیون دلار ذکر کرد.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

با عنایت به آنکه با شروع تحریم های یکجانبه آمریکا، حمل بار و کانتینر از بنادر ایران به بند صحار عمان و بالعکس به مدت کوتاهی متوقف شده بود، به اطلاع می رساند طیق اطلاع اتاق بازرگانی مشترک ایران و...
حسین سلاح ورزی در گفت و گو با خبرنگاران در سخنانی با بیان اینکه با تأیید استاندار لرستان اجرای محدودیت‌های ماده چهار قانون جدید چک در لرستان به حالت تعلیق درآمد، اظهار داشت: بعد از طرح و تصویب این درخواست...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها