جمعه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی, امور زیربنایی  »   ترویج فرهنگ ازدواج آسان با برگزاری طرح ملی «همسفر تا بهشت»
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۴۷

ترویج فرهنگ ازدواج آسان با برگزاری طرح ملی «همسفر تا بهشت»

مدیر مرکز فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها، ترویج فرهنگ ازدواج آسان با برگزاری طرح ملی «همسفر تا بهشت»  را برشمرد و گفت: خوشبختانه زوج‌های دانشجو به عنوان قشری فرهیخته، پیشگامان ترویج فرهنگ ازدواج آسان هستند.

به گزارش ایسنا، حسین جوادی، در مراسم پیوند آسمانی بیش از ۶۵۰ زوج دانشجو در حرم مطهر رضوی با بیان این مطلب اظهار کرد: امروز جامعه ما نیازمند ترویج فرهنگ ازدواج آسان و به موقع است که خوشبختانه دانشجویان به عنوان قشر فرهیخته کشور در این امر مبارک پیشگام شده‌اند.

وی افزود: آغاز زندگی مشترک از جوار بارگاه منور رضوی افزون بر تاثیرات بزرگ معنوی در زندگی زوجین شرکت کننده در مراسم ازدواج دانشجویی، می‌تواند مشوقی برای سایر جوانان جهت ازدواج و تشکیل خانواده باشد.

جوادی با اشاره به برگزاری مراسم ازدواج دانشجویی از دی ماه جاری تا اردیبهشت ماه ۹۶ در مشهد مقدس، تصریح کرد: طی سه روزی که زوج‌های دانشجو در هر کاروان، میهمان امام رضا(ع) هستند با همکاری آستان قدس رضوی و سایر نهادها، کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های زندگی برای آنان برگزار می‌شود.

مدیر طرح ملی همسفر تا بهشت گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، در فروردین ماه سال آینده نیز مراسم ازدواج ۴۰۰ زوج دانشجوی غیرایرانی در حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار خواهد شد.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی  , امور زیربنایی

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از: «شراز»، «شبریز» و «شبندر»: شرکت‌های پالایش نفت شیراز، تبریز و بندرعباس از تغییر نرخ نفت خام و فرآورده‌ها در اسفند ۹۸ خبر دادند. «غگل»: شرکت شرکت گلوکوزان اطلاعات حاصل از برگزاری...
به نقل از ایلنا ، تبلیغات گوگل ادز یا به اصطلاح قدیمی گوگل ادوردز  یکی از کاربردی ترین راه های بازاریابی اینترنتی است. این نوع تبلیغ شما را وادار می کند که خدمات یا محصول خود را در بالای صفحه‌های...

مطالب مرتبط با برچسب