پنجشنبه, ۳۰ دی ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی, امور زیربنایی  »   ترویج فرهنگ ازدواج آسان با برگزاری طرح ملی «همسفر تا بهشت»
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۴۷

ترویج فرهنگ ازدواج آسان با برگزاری طرح ملی «همسفر تا بهشت»

مدیر مرکز فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها، ترویج فرهنگ ازدواج آسان با برگزاری طرح ملی «همسفر تا بهشت»  را برشمرد و گفت: خوشبختانه زوج‌های دانشجو به عنوان قشری فرهیخته، پیشگامان ترویج فرهنگ ازدواج آسان هستند.

به گزارش ایسنا، حسین جوادی، در مراسم پیوند آسمانی بیش از ۶۵۰ زوج دانشجو در حرم مطهر رضوی با بیان این مطلب اظهار کرد: امروز جامعه ما نیازمند ترویج فرهنگ ازدواج آسان و به موقع است که خوشبختانه دانشجویان به عنوان قشر فرهیخته کشور در این امر مبارک پیشگام شده‌اند.

وی افزود: آغاز زندگی مشترک از جوار بارگاه منور رضوی افزون بر تاثیرات بزرگ معنوی در زندگی زوجین شرکت کننده در مراسم ازدواج دانشجویی، می‌تواند مشوقی برای سایر جوانان جهت ازدواج و تشکیل خانواده باشد.

جوادی با اشاره به برگزاری مراسم ازدواج دانشجویی از دی ماه جاری تا اردیبهشت ماه ۹۶ در مشهد مقدس، تصریح کرد: طی سه روزی که زوج‌های دانشجو در هر کاروان، میهمان امام رضا(ع) هستند با همکاری آستان قدس رضوی و سایر نهادها، کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های زندگی برای آنان برگزار می‌شود.

مدیر طرح ملی همسفر تا بهشت گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، در فروردین ماه سال آینده نیز مراسم ازدواج ۴۰۰ زوج دانشجوی غیرایرانی در حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار خواهد شد.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی  , امور زیربنایی

قطعه‌ سازان کشور به‌عنوان بنگاه‌ های خصوصی فعال در این حوزه، طی دو تحریم بین‌ المللی، با وجود تمام مشکلاتی که بر سر راه تامین مواد اولیه و به موازات آن مبادلات پولی وجود داشت، تا به امروز خطوط تولیدی...
بحث عرضه املاک در بورس‌ کالا مجددا بر سر زبان‌ ها افتاده است؛ تا جایی که آخرین‌ بار شهردار تهران از عرضه املاک شهرداری در این بازار خبر داد. این در حالی بود که روزهای گذشته نیز برخی از مسوولان...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها