سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   بین الملل  »   ترکیه طرح حمله تروریستی در “مکه” را محکوم کرد
۴ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۰۱

ترکیه طرح حمله تروریستی در “مکه” را محکوم کرد

به نقل از آناتولی، ترکیه طرح حمله تروریستی در مکه را که پیش از این مقامات سعودی شامگاه جمعه از خنثی سازی آن خبر داده بودند، محکوم کرد.

در همین راستا، وزارت خارجه ترکیه در بیانیه ای نسبت به خنثی سازی این اقدام ابراز خشنودی نموده و از نیروهای امنیتی سعودی تقدیر کرد.

گفتنی است که وزارت کشور عربستان مدعی شد که بامداد جمعه نیروهای امنیتی در عملیات پیشگیرانه، حمله تروریستی در مسجد الحرام را خنثی و ۵ نفر را دستگیر کردند.

طبق اعلام وزارت کشور عربستان، نیروهای امنیتی با حمله به اعضای دو گروه تروریستی در منطقه العسیله در مکه مکرمه و حمله به یک گروه دیگر در منطقه أجیاد المصافی در جده، ۵ نفر از آنها را پیش از عملیات تروریستی بازداشت کردند که یک نفر از آنها زن است.

وزارت کشور عربستان افزود: یکی از عناصر تروریستی پیش از دستگیری خود را منفجر کرد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

به نقل از ایسنا، مسوولان موزه هنر متروپولیتن قصد دارند برای جبران خسارت‌های مالی ناشی از تعطیلی دوران همه‌گیری ویروس کرونا بیش از ۲۰۰ عکس از مجموعه‌های این موزه را در حراجی پیش رو کریستیز به فروش برسانند. خسارت مالی ناشی از...
دکتر حبیب‌الله مسعودی فرید  گفت:اورژانس اجتماعی از سوی سازمان بهزیستی به صورت مناقصه و پیمانکاری به بخش خصوصی واگذار می‌شود و برخی از کلینیک‌های خصوصی هر کسی نمی‌تواند این امتیاز را بگیرد زیرا یکی از طرح‌های به اصطلاح «تپل» بهزیستی...

مطالب مرتبط با برچسب