دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   تسهیلات ۴۲ میلیارد تومانی برای اشتغالزایی مددجویان بهزیستی
۲۸ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۳۰

تسهیلات ۴۲ میلیارد تومانی برای اشتغالزایی مددجویان بهزیستی

مدیرکل بهزیستی مازندران از تخصیص تسهیلات ۴۲ میلیارد تومانی برای اشتغالزایی مددجویان بهزیستی در سال جاری خبر داد.

سعید آرام با اشاره به اینکه ارائه خدمات کمک توان‌بخشی به مددجویان به‌روز شده است گفت: در سال ۹۵ حدود دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در این بخش هزینه شده است.

مدیرکل بهزیستی مازندران، توانمندسازی جامعه هدف و ایجاد شرایط زندگی مناسب را ازجمله اهداف سازمان بهزیستی یادکرد و گفت: در سال قبل بیش از ۱۴ میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال‌زایی دو هزار و ۳۰۰ نفر پرداخت‌شده است.

وی با اشاره به اینکه امسال ۴۲ میلیارد تومان تسهیلات کم‌بهره برای اشتغال‌زایی مددجویان مازندرانی مصوب شده است گفت: میزان وام از ۱۵ میلیون تومان به ۲۰ میلیون تومان افزایش‌یافته است و در سال ۹۵ بیش از ۱۷ میلیارد تومان کمک‌هایی از سوی خیران به جامعه هدف بهزیستی کمک شده است.

وی عنوان کرد: ۱۸ مرکز کودکان بی‌سرپرست با ۱۸۵ کودک در استان وجود دارد و تمام هزینه‌های آن از سوی خیران تأمین می‌شود.

مدیرکل بهزیستی مازندران شمار خانوارهاو افراد تحت پوشش را۴۲۰ هزار نفر اعلام کرد و گفت: اصلی ترین عامل آسیب های جامعه، نبود آموزش های مهارتی در زندگی است و بیشترین شمار طلاق در پنج و ۱۰ سال اول زندگی است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب