شنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   تسهیل فرآیندهای مربوط به صادرات
۳ تیر ۱۳۹۸ , ساعت ۸:۵۶

تسهیل فرآیندهای مربوط به صادرات

وحید مرندی‌مقدم در نشست با فعالان اقتصاد کرمان با بیان اینکه رسالت اصلی ما تامین امنیت مردم از جمله امنیت غذایی و… است، افزود: باید برای حفظ کیفیت واردات و تولیدات داخلی کمک های لازم صورت گیرد.

مرندی مقدم، با تاکید بر اینکه همواره در کنار صادرکنندگان هستیم، در رابطه با نمونه‌برداری از محموله‌های صادراتی بیان کرد: صادرکنندگان ملی و استانی دارای پروانه استاندارد و بدون نمونه برداری مردود شده در طول یک سال، از نمونه برداری معاف هستند.

در ادامه این نشست رئیس اتاق کرمان به همراهی و همکاری بسیار خوب بخش خصوصی با اداره کل استاندارد استان اشاره کرد و گفت: امیدواریم سازمان ملی استاندارد ایران در سال رونق تولید و در شرایط جنگ اقتصادی، تغییرات و سیاست هایی را برای رفع موانع تولید و کمک به تولید و صادرات اعمال کند و حمایت هایی را در این زمینه در نظر بگیرد.

سیدمهدی طبیب زاده، ضمن انتقاد از افزایش تعرفه کاری آزمایشگاه های همکار تصریح کرد: درخواست می شود این افزایش تعرفه در سال جاری اعمال نشود و دولت این افزایش هزینه در فعالیت های آزمایشگاه ها را تامین کند تا مشکلات کمتری برای فعالان اقتصادی ایجاد شود.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

مجموعه پرسش و پاسخهای مرتبط با دستورالعمل نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمانهای ریالی فاقد تعدیل جهت دانلود  کلیک...
آیین‌نامه اجرایی ماده (۱۴) الحاقی قانون مبارزه با پولشویی درجلسه مورخ ۹۸/۰۷/۲۱ به تصویب هیات محترم وزیران رسید و طی نامه شماره ۹۲۹۸۶ مورخ ۹۸/۰۷/۲۲ توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد. جهت دانلود کلیک...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها