پنجشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   تسهیل فرآیندهای مربوط به صادرات
۳ تیر ۱۳۹۸ , ساعت ۸:۵۶

تسهیل فرآیندهای مربوط به صادرات

وحید مرندی‌مقدم در نشست با فعالان اقتصاد کرمان با بیان اینکه رسالت اصلی ما تامین امنیت مردم از جمله امنیت غذایی و… است، افزود: باید برای حفظ کیفیت واردات و تولیدات داخلی کمک های لازم صورت گیرد.

مرندی مقدم، با تاکید بر اینکه همواره در کنار صادرکنندگان هستیم، در رابطه با نمونه‌برداری از محموله‌های صادراتی بیان کرد: صادرکنندگان ملی و استانی دارای پروانه استاندارد و بدون نمونه برداری مردود شده در طول یک سال، از نمونه برداری معاف هستند.

در ادامه این نشست رئیس اتاق کرمان به همراهی و همکاری بسیار خوب بخش خصوصی با اداره کل استاندارد استان اشاره کرد و گفت: امیدواریم سازمان ملی استاندارد ایران در سال رونق تولید و در شرایط جنگ اقتصادی، تغییرات و سیاست هایی را برای رفع موانع تولید و کمک به تولید و صادرات اعمال کند و حمایت هایی را در این زمینه در نظر بگیرد.

سیدمهدی طبیب زاده، ضمن انتقاد از افزایش تعرفه کاری آزمایشگاه های همکار تصریح کرد: درخواست می شود این افزایش تعرفه در سال جاری اعمال نشود و دولت این افزایش هزینه در فعالیت های آزمایشگاه ها را تامین کند تا مشکلات کمتری برای فعالان اقتصادی ایجاد شود.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

روشنگران حساب کارآمد خدمات حسابداری و حسابرسی ارائه صورتهای مالی و یادداشتهای پیوست رسیدگی اسناد و مدارک شرکتها مطابق با ماده 229 قانون مالیاتهای مستقیم صورت معاملات فصلی و ارزش افزوده اظهارنامه مالیاتی و دفاتر مشاوره نرم افزارهای مالی و کدینگ حسابها جهت کسب اطلاعات بیشتر با روشنگران...
فهرست خدمات اكتشاف سنگها و كانيهاي صنعتي (پرليت، دياتوميت و ورميكوليت) برگرفته از سایت نظام فنی و اجرایی کشور اطلاعات...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها