چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   تشکیل کارگروه انرژی انجمن خدمات فنی و مهندسی
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ساعت ۹:۰۱

تشکیل کارگروه انرژی انجمن خدمات فنی و مهندسی

در نشست اعضای هیات مدیره انجمن خدمات فنی و مهندسی استان کرمان و جمعی از شرکت های فعال،رئیس انجمن خدمات فنی و مهندسی کرمان با اشاره به ظرفیت مناسب پیمانکاری استان، گفت: در شرایط کنونی صادرات خدمات فنی و مهندسی با دشواری هایی روبروست که عمده سرمایه گذاران به دنبال ضمانت صادرات و سرمایه خود در کشورهای هدف هستند.

در ادامه این ­نشست دبیر انجمن خدمات فنی و مهندسی، هدف از برگزاری این نشست را بررسی امکان ورود به بازارهای هدف صادراتی عنوان و به برگزاری همایش توسعه همکاری های اقتصادی کرمان و افغانستان در اتاق کرمان و نتایج این همایش اشاره کرد و گفت: ظرفیت خوب تولید انرژی الکتریکی از انرژی خورشیدی در کرمان و از سوی دیگر نیاز کشور افغانستان به انرژی، می تواند زمینه مناسبی برای همکاری های دو جانبه باشد.

علی نقوی، اظهار کرد: پس از برجام بیشترین سرمایه گذاری های ایران در حوزه انرژی خورشیدی به دلیل کم هزینه بودن و دسترسی آسان بوده که در این زمینه شناخت بازار افغانستان و همچنین محدودیت های گمرکی می تواند اقدام مناسبی برای آغاز سرمایه گذاری ها باشد.

برگرفته از سایت اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی کرمان

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

برای توسعه صادرات و جلب اعتماد کشورهای همسایه توجه به کیفیت کالاهای صادراتی ایران یک ضرورت است که اگر به آن توجه نشود نمی‌توان به توسعه صادرات رسید. همچنین توسعه صادرات به کشورهای همسایه با پول ملی آن کشور مساله‌ای...
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که طبق قانون، دستگاه‌های دولتی مکلف به در اختیار گذاشتن زمین‌های مازاد خود برای پروژه‌های بازآفرینی هستند گفت: از هفته گذشته در بانک مسکن امکان ثبت درخواست متقاضیان نوسازی و بهسازی برای استفاده...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها