پربازدید های چهارشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

چهارشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   تشکیل کارگروه انرژی انجمن خدمات فنی و مهندسی
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ساعت ۹:۰۱

تشکیل کارگروه انرژی انجمن خدمات فنی و مهندسی

در نشست اعضای هیات مدیره انجمن خدمات فنی و مهندسی استان کرمان و جمعی از شرکت های فعال،رئیس انجمن خدمات فنی و مهندسی کرمان با اشاره به ظرفیت مناسب پیمانکاری استان، گفت: در شرایط کنونی صادرات خدمات فنی و مهندسی با دشواری هایی روبروست که عمده سرمایه گذاران به دنبال ضمانت صادرات و سرمایه خود در کشورهای هدف هستند.

در ادامه این ­نشست دبیر انجمن خدمات فنی و مهندسی، هدف از برگزاری این نشست را بررسی امکان ورود به بازارهای هدف صادراتی عنوان و به برگزاری همایش توسعه همکاری های اقتصادی کرمان و افغانستان در اتاق کرمان و نتایج این همایش اشاره کرد و گفت: ظرفیت خوب تولید انرژی الکتریکی از انرژی خورشیدی در کرمان و از سوی دیگر نیاز کشور افغانستان به انرژی، می تواند زمینه مناسبی برای همکاری های دو جانبه باشد.

علی نقوی، اظهار کرد: پس از برجام بیشترین سرمایه گذاری های ایران در حوزه انرژی خورشیدی به دلیل کم هزینه بودن و دسترسی آسان بوده که در این زمینه شناخت بازار افغانستان و همچنین محدودیت های گمرکی می تواند اقدام مناسبی برای آغاز سرمایه گذاری ها باشد.

برگرفته از سایت اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی کرمان

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

دستورالعمل ناحيه‌بندي استقرار كاربري در حريم كيفي منابع آب سطحي جهت دانلود کلیک...
به نقل از «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» هیئت وزیران در جلسه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور، دو مصوبه در خصوص نوسازی بافت‌های فرسوده را اصلاح کرد. مطابق این تصمیم، تصویب‌نامه‌های «میزان سقف تسهیلات تأمین...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها