شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   تشییع پیکر ۲ شهید نیروی انتظامی در اهواز
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۰۹

تشییع پیکر ۲ شهید نیروی انتظامی در اهواز

پیکر دو شهید مامور نیروی انتظامی اهواز که روز گذشته به شهادت رسیده بودند، صبح امروز با حضور باشکوه مردم تشییع شد.

به نقل از مهر، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در مراسم تشییع پیکر دو تن از شهدای نیروی انتظامی در اهواز اظهار کرد: این دو مامور، در سنگر امنیت و دفاع از مردم، نظام و انقلاب در نیروی انتظامی به شهادت نائل آمدند و به همه همکاران، فرماندهی انتظامی خوزستان و خانواده آنها تبریک و تسلیت می گوییم.

آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری با اشاره به اینکه وجود مقدس امام زمان (عج) صاحب عزای اصلی این مراسم است، گفت: این بزرگوار صاحب اصلی عزا و در مرحله دوم خانواده های آنها صاحب عزا هستند.

آیت الله جزایری عنوان کرد: تسلیت همراه با تبریک می گوییم چون شهادت در راه خدا «جهاد فی سبیل الله» افتخاری است که همه دعای استفاده از این نعمت و افتخار را دارند. اگر مرگ، شهادت در راه خدا باشد در واقع تاجی است که خداوند بر سر انسان ها گذاشته است؛ در دعای ماه رمضان هم آمده که انسان ها درخواست دریافت درجه شهادت را دارند.

امام جمعه اهواز اظهار کرد: داعشی های خبیث حیواناتی درنده به صورت انسان و در واقع خونخوار و آدمکش هستند؛ مفتخر هستیم که باید محکم بر سر آنها زده و برای ملت خود امنیت به وجود بیاوریم. 

 

آیت الله جزایری با اشاره به اینکه امروز ایران جزیره امنی است، بیان کرد: امروز سرتاسر جهان، کشورهای بسیاری در آتش نا امنی مشتعل است. این تروریست ها دشمنان خدا و پیامبر (ص) هستند و امیدوارم بتوانیم انتقام خون این شهیدان را بگیریم. امروز از همین تریبون اعلام می کنیم که همه یکی هستیم و به لطف خدا انتقام خون شهیدان را قطعا از دشمنان اسلام می گیریم.

 

آیت الله جزایری تصریح کرد: در کنار جنازه غرق به خون این شهدا تعهد می کنیم تا ادامه راه آنها از پای ننشسته و انتقام آنها را از دشمنان اسلام بگیریم و به اسلام و جمهوری اسلامی خدمت می کنیم.

امام جمعه اهواز بیان کرد: این افرا خبیث دزدانه وارد منطقه خلوتی شدند که راحت بتوانند فرار کنند برای اینکه آنها خائن هستند و افراد خائن به دنبال فرار هستند.

ستواندوم «علی بخش حسنوند» و استوار دوم «عزیزاله بهمنی» بامداد ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۶ در حمله مسلحانه افراد ناشناس در شهرستان اهواز به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...
به نقل از ایرنا،این مهم در راستای نام‌گذاری سال جاری با عنوان «سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» توسط رهبر معظم انقلاب، همچنین لزوم حمایت از صاحبان صنایع کوچک انجام شد. به این منظور صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با پذیرش ریسک...

مطالب مرتبط با برچسب