یکشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   تشییع پیکر ۶ شهید مدافع حرم در قم
۳ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۲:۱۳

تشییع پیکر ۶ شهید مدافع حرم در قم

پیکر مطهر یک شهید از لشکر فاطمیون و پنج شهید از تیپ زینبیون با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده معظم شهدا در قم تشییع شد.

به نقل از مهر، پیکرهای پاک و مطهر ۶ شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) عصر چهارشنبه با حضور خانواده معظم شهدا، بسیجیان و اقشار مختلف مردم شهیدپرور قم از مسجد امام حسن عسگری(ع) به سمت حرم حضرت معصومه(س) تشییع شد.

پیکر مطهر یکی از شهدا از لشکر فاطمیون به نام شهید سلطانی احمدی و ۵ شهید دیگر از تیپ زینبیون به نام‌های شهید عقید حسین، شهید جاوید حسین، شهید صفر علی، شهید آفتاب حسین، شهید ذالفقار علی که در مبارزه با جنایتکاران تکفیری به درجه رفیع شهادت نائل آمده‌اند، در این مراسم تشییع شد.

پیکر مطهر این ۶ شهید مدافع حرم پس از مراسم تشییع، حول ضریح مطهر حرم کریمه اهل بیت(ع) طواف داده شد.

پیکر این شهدا پس از اقامه نماز میت توسط آیت الله سعیدی امام جمعه قم برای خاک‌سپاری در قطعه ۳۱ مدافعان حرم به بهشت معصومه(س) منتقل شد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب